Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként te domináns vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként te domináns vagy a kapcsolatodban vagy inkább a megalkuvás jellemez téged?

Figyelt kérdés
Melyikhez állsz közelebb?

2019. aug. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nőként kérdezem, muszáj bármelyik félnek is dominánsnak lenni? Egyensúlyi helyzet, vagy az, hogy hol egyik, hol másik fél a domináns, nem lehetséges?
2019. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, én is nő vagyok. Az utóbbi hét évben főleg pasis közegben dolgoztam. Alárendeltek! a többség. Sok esetben zsebpénz az asszonytól a saját fizetéséből.Meg az elvárt furikáztatás. Szerencsétlen hazament éjszakai műszakból de nem feküdhetett le aludni, mert az asszonyt postára, boltba stb. KELL autókáztatni. A fiatalabbaknál meg a telefon, facebook kontroll.... Amelyiknek úgymond 'Jó' volt, szóval nem futott zátonyra a házassága az mind behódolt az asszonynak. Aztán ott voltak az elváltak szinglik, ők más kategóriát képviseltek.
2019. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképp domináns, egy házasság csak úgy marad fent hosszútávon.
2019. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Inkább domináns vagyok, de ez nem azt jelenti hogy elnyomom a párom.
2019. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem állok közelebb egyik véglethez sem. Kiegéazítjük és megértjük egymást. Mindenben. Egyenlőek vagyunk.


26f

2019. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérdezte ezt ismerősöm, mert szerinte ez mindenképpen eldől egy idő után, hogy ki a domináns. Én pedig ezt még nem feltétlen vettem észre, de inkább azt mondanám, hogy én vagyok az (nőként). Persze én sose uraltam le, nem erről van szó, csak ha felvetődik, hogy hova menjünk enni, mit csináljak ebédre, mit tanuljunk először, mikor menjünk haza, akkor a barátom az, aki azt mondja, hogy neki mindegy, ez is jó, az is jó, és akkor muszáj nekem döntenem. Amihez nem értek, ő pedig jobban, abban mindenképpen ő dönt, így logikus. Amihez meg én értek jobban, abban én döntök :D
2019. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!