Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a friss kapcsolatodban a pasi felhívna magához ahol az apjával lakik es igénytelenség fogadna?

Figyelt kérdés
A pasi nem tűnik annak eléggé ápolt és odafigyel magára. Vkagyis ezt hittem. Felmentem hozzá de ami fogadott teljesen kiábrándìtott! Az egész lakás koszos volt. A srác szobájába nem volt gond, de a fürdő es a wc sem ragyogott a tisztaságtól és ráadásul mikor jöttünk el megláttam a konyhában egy bogarat szaladni ami csótánynak tűnt!!! Ezek alapján ítélkezni csúnya dolog lenne? Igazából én ilyen lakásba nem tudnék felhívni senkit. Rend van körülöttem a szüleim körül is. Értem én,hogy elváltak a szülei ő átmenetileg az apjával lakik amig nem talál lakást. A srác 27!! Igazából nem tudom mit tegyek. Ezek után nem aludnék pl nála sem! (Bocsi amiért hosszúra sikerült)

2016. márc. 8. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó, most mit tehet az apjábal szemben? Takarítson a vén alkoholista után? Belefáradt már.
2016. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Kuka. Egy felnőtt férfi tartson rendet maga körül, ne csak a szobájában, nem tinifiú már, hanem az egész lakásban.
2016. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

A szobájában rend volt, szóval lehet, hogy az apja soha nem segít semmiben, ő meg kicsit besokallt, vagy nem volt ideje. Plusz a nem ragyogott a tisztaságtól és a mocsok között van különbség, csótányok meg tiszta lakásban is lehetnek, ha a ház többi részében vannak...

Persze te láttad, ha már kiábrándultál, akkor veszett fejsze nyele.

2016. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van rendetlenség, néha még kosz is, de a WC, fürdőszoba az steril.

Nem "ítélkezés" ez, csak másféle értékrend.

2016. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Először ezt vele beszéld meg, ő mit gondol róla, aztán majd meglátod. Ha neki ez elfogadható, akkor is másképp látod te a dolgokat, mintha ő is érzi a koszt.
2016. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#2


Na jah, a vén szar után is, aki miután takarított bemegy és összehány mindent részegen minden nap.

2016. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi elég rendetlen, de azért a csótány a konyhában még nekem is sok lenne. Illene rendet tartani, vagy ha nem is rendet, legalább tisztaságot...

Azok pedig mind elmebetegek, akik már látatlanban kifogást kerítenek a srácnak (részeg apja összehány mindent).

2016. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Egyértelmű, hogy hazamegyek :D Szex után csak kimegy az ember mosdóba, ha szomjas, kimegy a konyhába inni, oké, megértés ide-oda, én hazamennék.


(Ha a srác rendes és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy önnön hibáján kívül ilyen a ház, akkor talán megjátszom, hogy rám jött az erkölcsi morál hogy "jaj, ezt mégsem tehetjük, nem vagyok OLYAN lány, nekem ez túl gyors" lol. És akkor neki se fáj a szíve. Legközelebb meg szexeltek nálatok.)

2016. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#7

Jah, szóval szopjon a vén barom miatt. Ő takarít a vén barom meg jókat röhögve direkt szemetel "ott maradt egy folt fiam hahahahahahha na hozzad be a borsodit gyorsan, kezdődik a meccs"


Mások után takarítani a legnagyobb szopás.

2016. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 te magadról beszélsz, nem tudjuk, hogy ennek a srácnak az apja alkoholista-e.
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!