Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok mit mondani mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit mondani mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt egy buli, sokat ittam és ott megismerkedtem két csajjal és az egyikkel randiztam is. Én nagyon szerelemes lettem bele, de ő még gyerek most is 16 éves... sokat képzeltem stb.


Egy év elmúlt, és én hülye csak a Nyarat vártam, hogy majd újra összejövünk, megbeszéljük, randizunk stb. De meg se ismert.


-----


1 év alatt azóta volt, olyan, hogy kinevettek buliban mikor ismerkedtem, velem egykorú nők.



Meg alapból se vagyok az a túl beszédes, de néha viszont túlzottan az vagyok részegen vagy mikor jókedvem van.



Meg úgy ezek a csajok rámnéznek és mintha tudnák, hogy kerülniük kell.



2019. aug. 3. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te jóval idősebb vagy?

Hát kicsit ez is gyerekcipős téma, de hátha tudnék több dolog leíráda után segíteni..

2019. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7 év volt köztünk ezzel.
2019. aug. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!