Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így van értelme kikelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme kikelni az ágyból?

Figyelt kérdés
Konkrétan a párommal már annyit nem mondunk egymásnak hogy jó reggelt. Többször is hazugságon kaptam. Szexelni is már max heti 1x. Alig beszélgetünk, és lehet hogy együtt lakunk de úgy nem töltünk időt eggyütt. Szerintem eltávolodtunk egymástól...vagyis ő töllem.. De azt hazudja hogy nem és hogy szeret. Akkor rám miért nincs sose ideje..elegem van hogy küzdenem kell azért is hogy a saját párom hozzám szoljon...mert ha én nem szolok ő nem szol hozzám..

2019. aug. 4. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Neked nincs parod, neked lakotarsad van, akivel megosztjatok a rezsikoltsegeket.
2019. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, de szerintem ezt Te is tudod. Én a helyedben bármilyen lehetőséget megragadnék, hogy megszüntessem ezt az állapotot.


Először is beszéljétek meg a helyzeteteket!

Ha nem sikerül kibékülnötök, akkor pedig valakinek költöznie kellene. Nyilván ez a lehetőségektől, illetve a ház tulajdonviszonyaitól is függ. Szerintem ilyenkor még a szülői házba visszacuccolni sem olyan gáz, mint egy ilyen társas magányra pazarolni az időd, amiből ugye mindenkinek egyre kevesebb van...

2019. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.


De gondolj csak bele...fordítva nem ugyanez van?


Ő is azt gondolhatja....ha én nem szólok ő nem szól hozzám :)

2019. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!