Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mégis miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis miért történik velem újra és újra? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

Az összes levelezésem ugyanúgy zajlik. Próbálkozom mindig jól fogalmazni (ahogy élőben is teszem), sok témát érinteni, azonosan mesélni magamról és érdeklődni, kis humort belevinni...


És a vége mégis az, hogy a másik fél vagy nem reagál sokat, vagy semmit, vagy össze-vissza, a témák nem lineárisak, a legtöbb téma abbamarad, mert csak, magukról úgyse mondanak semmit, de az enyémre se reagálnak... Ez így miért van?


Más személyek meg tőmondatokban és primitív stílusban is sokkal több levelezőpartnert találnak, barátokat, ismerősöket, haverokat, kapcsolatokat...


Miért? Miért van ez így? Mit rontok el? Tényleg igyekszem a legjobbamat adni fogalmazás és témakifejtés terén, mégis ez a vége mindig. Fel kellene vennem egy primitív "ha ja xd" stílust? Nekem ez nem megy.



#utálom már #mert mindig #ez történik
2019. júl. 10. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A szövegképed alapján értelmesebb vagy, mint az átlag. A gond az, hogy erre kisebb az igény, mint a tőmondatokra. Kíváncsiságból régebben kipróbáltam, hogy egyeseknek csak egyszerű tőmondatokban válaszoltam, másoknak normálisan. A tőmondatokra több volt az érdeklődés...
2019. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1


Áh, én ezt nem értem, miért azok bűnhődnek akik - például ilyen téren - próbálnak jobbak lenni? Én már kezdem elkönyvelni, hogy sosem lesznek közelebbi ismerőseim, mert élőben is ez a tőmondatos primitív mentalitás ami a többségnél előfordul. És ez nem "iskolázottság" kérdése (én se vagyok diplomás) és sajnos sok a "doktori címmel" ellátott ember, akinek nagy a lexikális tudása, de sajnos pontosan ugyanezt az irányvonalat követi, amit fentebb írtam.

2019. júl. 10. 21:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát szerencsére még vagyunk, akik szeretik az intellingens embereket, és szeretnek beszélgetni. :)
2019. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3


Hogyan fogom ki mégis azokat, akik nem ilyenek...? "Ilyen az én szerencsém", ahogy mondani szokás.

2019. júl. 10. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen külsejű lányok hoz közeledsz?
2019. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#2: Ilyen az élet. Nem igazságos. Szerintem ne próbálj jobb lenni, hanem élj a saját kényelmed szem előtt tartva. Én egy időszakomban sokat tanultam erről, amióta kicsit önzőbb lettem, sokkal boldogabb vagyok.
2019. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Neked nem neten kellene ismerkedned, hanem élőben, ahol hozzád hasonló érdeklődésű, műveltségű lányok vannak.
2019. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5


Akik egyáltalán szóba állnak velem, ami sajnos elég ritka, ezért változó a külsejük, bár a többségét nem is láttam sosem, odáig nem jutottunk el.

2019. júl. 10. 22:09
 9/17 A kérdező kommentje:

#7


Tudnál mondani ilyen helye(ke)t?

2019. júl. 10. 22:10
 10/17 A kérdező kommentje:

#6


Megvan a magam egészséges önzőségi szintje, de írásban nem is vagyok képes szándékosan felvenni egy primitív stílust.

2019. júl. 10. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!