Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kellek senkinek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek senkinek akkor semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány férfival jártam vagy csak randiztam, és soha senkinek nem kellek eléggé. Míg sok nőbe meg bele vannak pusztulva a férfiak aki otthagyja őket. Na irántam biztos nem érzett senki szomorúságot, mert ahhoz én elég jelentéktelen és semmit érő vagyok. Mások is lúzernek tartanak, ha egy ismerős megkérdezi anyámat, hogy van-e már valakim, és azt kell mondania hogy nincs, azt mondja anyám is hogy szégyelli ezt mondani már. Mindig azok mondják hogy az elégettség önmagunktól függ, akinek van valakije. Hogyan legyek elégedett ha mindig egyedül vagyok? N/27
2019. júl. 14. 12:33
 1/10 Izabella220 ***** válasza:
54%
Hiába sietetted ez vagy jön vagy nem. Csak amiatt mert szégyelled mások előtt?, hogy bincs senkid az nem azt jelenti hogy kétségbe esve bárki jó aki leáll veled. Inkább kegyél magad mint szenvedj egy idióta mellett.
2019. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is így jártam (csak fordított nemekkel), szóval üdv a klubban cimbora. Az indokok is hasonlóak, kivéve, hogy én nem függök anyám véleményétől, mint te. Ő is néha előadja ezt, de nem igazán érdekel. Ha meg unokát akar, akkor vegyen béranyát, DNS van nálam, aztán nevelheti ő, ha ennyire unatkozik nyugdíjas éveiben.
2019. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Sokszor éreztem én is ezt férfiként. Az a baj, hogy ezt észreveszik rajtam a nők.

Sokszor mondják, hogy foglald le magad, ne görcsölj rá, keress hobbikat, sportolj, stb. Még is úgy érzi az ember, sokszor hogy egyedül semmi értelme.

2019. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne mások határozzák meg az életed értelmét, hanem te magad. Erre csak ezt tudom mondani.
2019. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Találj neki értelmet. Ne másban keresd a boldogságod, mert csalódni fogsz.
2019. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként csak rosszabb lenne.
2019. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg magadnak nem vagy igazán fontos, másnak sem leszel az. Fontos, hogy először önmagadban találd meg a boldogságot. Én pár éve egyedül vagyok és nagyon harmonikusan. Én kezdeményeztem a válást és nem bántam meg. Az életemnek egy fikarcnyival sem volt több értelme házasságban, mint most. Érted? Szerelmes voltam, eleinte boldog is voltam, később meg boldogtalan. De semmivel sem voltam több, mint most. Nem ezen múlik.
2019. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most még ez a bajuk, majd ha lesz párod meg az, hogy még nem szültél.
2019. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szülsz, akkor meg azt akarják, hogy szüljél még.
2019. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is mindig elhagytak egy idő után,vagy megcsaltak.

Aztán egyik se volt belémpusztulva max 1-2 hónapig,egy csöpp szomorúság nem szorult beléjuk amikor kidobtam őket vagy ők engem.

Én elfogadtam hogy egyszerűen engem nem szeretnek az emberek. Ez van.

Az a szerencse hogy nem a szeretetükből kell megéljek mert akkor éhen halnék.

2019. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!