Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Milyen gyakran csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Milyen gyakran csókolóztok? Csak csók.

Figyelt kérdés

Az összes kapcsolatomban eddig az volt jellemző, hogy csak akkor csókolóztunk (lassú, érzéki nyelves csók) ha utána szex is lett belőle. Önmagárt a csókolózás öröméért nem igazán sajnos.

Amikor mondtam, hogy nekem ez probléma, akkor az volt a válasz, hogy a csókolótás annyira felizgatja őket, hogy utána rossz megállni ennyinél.


33n


2019. aug. 4. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az idő előrehaladtával egyre kevesebbet, bár most szingli vagyok.
2019. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Detto. Sőt, ha nincs utána szex, akkor szemét vagyok, hogy minek izgatom fel akkor.

Pedig kapcsolat elején annyit csókolóztunk, hogy órákog bizsergett a szám utána.

30n

2019. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, nem erőltetem, azt érzem nem akarja. Régen volt, de elkopott az életünkből. Én szeretném ennek ellenére is.


43/F

2019. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem csókolózunk. Szex előtt/közben sem. Én nem szeretek csókolózni, és a férjemmel valahogy nem is tudunk :D Részegen megy egyedül, de az meg nagyon ritka, hogy ennyire leisszuk magunkat. Neki, állítása szerint, nem hiányzik, így nem erőltetjük a kérdést. Ha neki igénye lenne, akkor lehet, hogy erőt vennék magamon, de így minek.
2019. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyelves csok csak akkor, ha szexelunk utana. En igenyelnem e nelkul is es hianyzik is, de neki nem. 37N
2019. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Rendszeresen csókolózunk, tény, h általában (nem mindig) mindkettőnket felizgat, de pár èv utàn eljutottunk odaáig, h egy kis felizgulás nem feltétlen von kötelező szexet maga után... :) Így már én is meg merem csókolni, mert nekem jó/nagyon fontos,és már tudom, h nem kötelező szexelni utána. ;)
2019. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os. Nekem a feleségem már a masszírozást is szabotálja, mert úgy gondolja, hogy utána kötelező a szex. Inkább kerül mindenféle testi kontaktust, csak nehogy szex legyen belőle. Ezért maradt el elsőként a csók. Van annak már 10 éve is.
2019. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap, naponta többször. 36N;44F; 10 éve együtt
2019. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször. 6 éve vagyunk együtt.
2019. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
#7 nálunk is volt hasonló, vhol a 14-15. év környékén... tényleg minden egyes gesztusában csak azt láttam, h szexelni akar, ettől meg undorodtam... rosszul voltam attól, h csak és kizárólag akkor közeledik a férjem, ha “dugni” akar, egyébként le vagyok xarva... nem újdonság... :/
2019. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!