Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek, amikor csókolózto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, amikor csókolóztok? (Mármint amikor a szerelmeddel)

Figyelt kérdés

Csókolóztam már, mielőtt Kérdeznétek. Fiúval és lánnyal is (nem kérek kommentet erre) de még szerelemből soha sem. És ez zavar, olvasok most egy könyvet. És a pasik tényleg mámorítónak találjak, ha egy csaj alig kap levegőt a szenvedélyes csók után. És tényleg a legtöbb lány, ha a szerelmével csókolózik, akkor alig kap levegőt, meg a fellegekben jár? Lehet, hogy csak azert kérdezem, es egyszerűen nem hiszem el, mert még sosasem történt meg velem, pedig húsz éves vagyok már. De költői túlzásnak tartom, ami például az alkonyatban is van (most nem azt olvasom)

Szoval fiúk tényleg, szeretitek ha a lány levegőt is elfelejt venni, mikor csokoljatok, meg tényleg minden szerelmes ezt érzi, hogy nem kap levegőt?



2014. júl. 15. 21:55
 1/8 anonim válasza:
Tudod, amikor először csókolóztam szerelmesen... kalapált a szivem, nem volt túl hosszú, sem túl rövid, pont ideális volt. Amikor vége volt, reszketett a lábam, alig lehetett letörölni az arcomról azt a bárgyú vigyort, rázott a hideg, és olyan boldogságot éreztem, amit azóta sem soha. Azt a fura bizsergést... 18/F
2014. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Mt szólnátok hozzá, ha a kérdező sütne nekünk diós süteményt?
2014. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
jót érzem
2014. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Miért kell eltrollkodni?

Első voltam.

2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi első :)

Akkor ezek szerint annyira nem is túlzás, amit a könyvek írnak? :o

2014. júl. 15. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nekem sem volt ilyen soha, pedig idősebb vagyok, mint te. Volt akivel jobb érzés volt, mint másokkal, de vele sem éreztem földöntúli boldogságot, meg semmi ilyesmit.
2014. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem megesik az, hogy csókolózás közben elmosolygom magamat. Nem tudom, miért. Akibe nem vagy szerelmes, azzal tényleg nem jó csókolózni, de akibe igen.... az leírhatatlan :-) Szorosan átölelem, bújok hozzá, pillangók a gyomorban... Közben letépjük egymásról a ruhákat. :-)

22L

2014. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindesetre elégé kiváncsi vagyok :o mint az első csók előtt, ami nem is volt igazi, részegen egy lánnyal 14 évesen, puszta kíváncsiságból, és azóta már ugye fiúkkal is, meg még részegen egy kettő lánnyal, oké gondoltam, hogy a lánnyal való csókolózás nem okoz örömöt, mert sem lezbi nem vagyok, se biszexuális,csak kiváncsi :) de egy fiúval se jelentett örömöt eddig, sőt ha vártam volna a szerelmet, akkor valószínűleg még a mai napig se csókolózás volna senkivel, persze voltam szerelmes 14-15 évesen egy sracba, és azzal kapcsolatban elengedtem a fantáziám, Hogy biztos mennyei lehet vele, de vele nem jött össze a dolog, és azóta nem voltam szerelmes...
2014. júl. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!