Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves fiú akivel minden nap órákat msnezek és mindenről lehet vele beszélni. Nagyon kedves segítőkész, humoros fiú. Már több fesztiválra is elhívott, hogy milyen jó lenne ha ott lennék, örülne neki. Mondta hogy milyen kedves meg aranyos vagyok, jó a képem. A gond az hogy ő bp-i én meg viszonylag messze lakom. És az hogy ő 24 én meg 17.

Szerintetek nagy ez a korkülönbség? Vajon tetszek neki vagy csak szimplán kedves és csak barát akar lenni.

(most nincs barátnője, de év elején szakított a barátnőjével akit nagyon szeretett de már nem akar vele összejönni)


2010. júl. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A korkülönbség úgy gondolom nem nagy, és talán tetszel is neki. De lehet, hogy csak meg akar d**ni.
2010. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 7 év sok és az sem biztos, hogy komolyak a szándékai... Szerintem kérdezd meg a szüleidet ;)
2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szüleimat nem zavarná és engem sem, és nem hiszem hogy csak arra kellek neki, ő tényleg nem olyan
2010. júl. 12. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de minden pasi olyan:DNincs baj a korkülönbséggel, de azért a netes kapcsolatoknak van egy kis mellékzöngéje...nagyon könnyű a lányokat hülyíteni :) Lehet, hogy tetszel neki, de ezek azért anniyra tiszavirág életű dolgok...hidd el, ha még nem találkoztatok, akkor teljesen más lesz élőben.
2010. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!