Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33-36 éves férfiak, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33-36 éves férfiak, ti mit akarnátok egy 19-20 éves lánytól?

Figyelt kérdés
Miért kezdenétek közeledni felé?

2019. aug. 5. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha beleszerettünk, akkor hosszú távú párkapcsolatot. Ha szimpatikus, akkor jobban megismerni.

Ebben a korban ez a korkülönbség már nem vészes.

2019. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

szexpartnert keresnék benne


budapesti férfi

2019. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Anált, orált.
2019. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Egy 33-36 éves férfi ha ilyen kislánnyal kezd, az semmiképp nem egy komoly társkeresési okból történhet. Ettől függetlenül lehet belőle az is, de nem annak indul. 19-20 évesen baromi naívak vagyunk mi lányok. Azért 30 évesen már nem vagyok annyira naív, hogy ne tudnám mit akar egy korombeli pasi egy ennyire kislánytól. Lehet pont azért keres ilyen kislányt valaki, mert még maga is gyerek. Amikor 26 éves voltam akkor volt a mostani párom 33 éves. Azt mondom még 40 évesen is egy gyerek, nemhogy akkor az volt... Azért mert valaki felett jár az idő, még nem biztos hogy felnőtt. ;)
2019. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok ebben a korban a legszebbek. Így a szexualitás mindent visz, nincs férfi, aki ellen tudna állni egy ilyen lehetőségnek. Sőt, nincs olyan férfi korosztály sem.
2019. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

#5 szerintem hülyeség hogy nem tudnak ellenállni. Ne magadból indulj ki. Van Olyan aki ellen tud állni és egyáltalán nem keres kislányt párkapcsolatra sem szexkapcsolatra. Van jó pár ismerősöm akik nem ugaranak a fiatal kislányokra.


N

2019. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

"Ebben a korban ez a korkülönbség már nem vészes."


Nekem rohadt vészes lenne, ha egy bácsi rám akarna mászni.

2019. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Bármi lehetne. Nyilván a fiatalság szexuálisan vonzó.

Ezt kár vitatni. De lehet igazi kapcsolat.


36/f bp

2019. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Mit akarnék egy 19-20 éves lánytól???

Hogy pucsítson akkorát amekkorát csak bír, homorú cicaháttal.


Remélem nem gondolja senki, hogy egy 36 éves bármit tud kezdeni párkapcsolatilag egy 19 évessel.


39/F

2019. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ milyen az adott nő. Hogyha kellőképpen komoly és értékes akkor nyilván párkapcsolatot akarnak tőle a férfiak életkortól függetlenül.

Mi hasonló korúak voltunk mikor összejöttünk, soha nem volt más terv mint a komoly kapcsolat, az első perctől kezdve komoly volt a szándék a részéről. Nem azért, mert fiatal voltam és a hú de vonzó, egyszerűen csak szerettük egymást és viszonylag hamar kiderült, hogy tökéletesen működik.

2019. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!