Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, őszintén, ti akarnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén, ti akarnátok tudni ha egyéjszakás kalandból gyereketek születne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hiába használtatok gumit, mégis összejött. Akarnátok tudni róla?

2016. szept. 11. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mesélj mi történt? Becsúszott?
2016. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Nem...
2016. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Na, harmadszor írom le, mert kétszer ment már el a netem. :D

Szóval. Igen, szeretnék róla tudni. Azt, hogy utána mi lenne, az kettőnk jövőbeli döntése lenne. Én nem támogatom az abortuszt, sőt. (Ha ez párkapcsolatban történne, akkor tuti meg akarnám tartani.) Viszont nem vagyok álszent, nem tudom, hogy egy éjszakásnál mi lenne, valószínű a lánynál lenne a nagyobb súlyú döntés. (Egyébként ha normális lányról beszélünk, még lehet ismerkednék is vele, ha akarná, de ez már tényleg baromi komplikált kérdés) Viszont 1 biztos, nem dobbantanék, mellette lennék. Közösen hoztuk össze, közösen vállalnánk érte a felelősséget. 23/F

2016. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Biztos hogy nem! Nalam egy egyejszakas csaj annyit is jelent... Bocs hogy nyersen leirom de engem nem erdekelne meg ha atudtomra adna. Vedekeztem? Igen! A tobbit jelentse a gumi gyartojanal.
2016. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nem repdesnék az örömtől az tuti.
2016. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En nem akarnam tudni, az biztos.
2016. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, nő létemre én is úgy gondolom felesleges ilyenkor a pasit bevonni a dologba! Egyébként nem történt meg velem szerencsére, csak elméleti kérdés.
2016. szept. 11. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek a válaszok. Azon a sok "nem akarnám tudni" típusú ember nem gondolkozott el azon, hogy talán nem kéne minden melegebb szerves anyagba belenyomni a pömpijét? (Nőkre ugyanez vonatkozik, de a kérdés kedvéért most az urakra vagyok kíváncsi.)
2016. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha ilyen történne, ezt együtt kell megoldani.
2016. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!