Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezen gondolkodok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezen gondolkodok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép barátnőm, aki rengeteg pasinak tetszik. Már nem próbálkoznak nála azért annyian, de még mindig ki-ki derül, hogy ez is, meg az is nyomult rá. Ilyenkor pedig nekem nagyon kellemetlen, hogy vannak közöttük tipikus menő arcok is, akik vagányabbak, pénzesebbek, és jobban is néznek ki mint én. Nem is értem sokszor, hogy miért pont velem, mikor találhatna nálam jobbat is.

Velük ellentétben én tudnám őt menő autóval a legjobb pesti klubokba vinni, és kéthetente külföldi, de még balatoni nyaralásokat sem finanszírozni.



2019. aug. 6. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

> Van egy nagyon szép barátnőm

Most akkor van egy barátnőd, vagy a barátnődről van szó? Nagyon nem mindegy.


> Velük ellentétben én tudnám őt menő autóval a legjobb pesti klubokba vinni, és kéthetente külföldi, de még balatoni nyaralásokat sem finanszírozni.

Oké, ügyes vagy. Akkor vidd.

2019. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.


Az, hogy téged szeret nem elég ok arra, hogy veled van?



Ha nem, akkor siránkozz neki, aztán eléred, hogy szakítson veled.

Hihetetlenek egyesek. Szép, szerető barátnőjük van, erre azon vinnyognak, hogy majd elhagyja őket, meg hogy másoknak is tetszik a csaj....stb. Csináld csak, hátha beteljesedik a vágyad. (hogy elhagy, mert ezt akarod azért gondolkodol rajta, ahelyett, hogy mélyítenéd a kapcsolatot)

2019. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a azok a “tipukus menō arcok” nem föltètlenül alkalmasak komoly párkapcsolatra? Nagyon felületesen ítéled az embereket.
2019. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég lazán le_ribizlizted a barátnődet, az megvan?
2019. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!