Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ezen túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Egyik kollégámmal volt 3 éve egy rövid ideig tartó viszonyom. Reménykedtem abban, hogy ez lehet több is, de végül egyik napról a másikra eltűnt és nem jelentkezett soha többet.

Aztán kiderült, hogy összejött valakivel a munkahelyről, pár hónapra rá el is ment máshova dolgozni és utána végül is nem volt baj, éltem az életem ugyan úgy mint előtte.


Viszont kb fél éve megtudtam, hogy összejött az egyik közvetlen kolléganőmmel, akivel sülve-főve együtt dolgozunk nap mint nap. Azóta meg mondhatni depressziós lettem(egyébként nem csak emiatt, mert elég nehéz időszakom volt az elmúlt 1 évben és ez igazából már csak a hab volt a tortán).

Sokszor vannak miatta rémálmaim is. Ma is volt egy abszurd rémálmom és kellett pár perc, amíg helyretettem a dolgokat, hogy mi a valóság és mi az álom.


Egyelőre ott vagyok, hogy munkahelyet váltok, hogy kiszakadjak ebből a környezetből. Remélem ez nagyban hozzásegít a végleges felejtéshez is. Amióta megtettem az ehhez szükséges lépéseket is már a barátaim is észrevették, hogy újra visszatért belém az élet.


Nem tudom, hogy mit tehetnék még ez ügyben, mert még nem volt hasonló gondom.


2018. febr. 27. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

1) fogadd el, zárd le

2) keress más férfit

2018. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!