Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kéne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kéne egy "Agyilag felnőtt párkapcsolatok" kategória ezen kívül?

Figyelt kérdés
A kérdéseket és válaszokat olvasva sokszor úgy érzem, hogy a tini párkapcsolatok topicban barangolok.
2018. jan. 3. 20:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz, hogy egy agyilag felnőtt ember nem másoktól várja a problémáinak megoldását, hanem önmaga gondoskodik róla.
2018. jan. 3. 20:11
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Csak szerinted.
2018. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, másikra nem feltétlen
2018. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sok országban a 24.életévét betöltött ember számít felnőttnek,sok esetben itt se lenne rossz!

Az pedig szerintem nem gáz,ha valaki a másik példájából próbál tanulni,vagy csak szimplán érdekli más ember sorsa is.

2018. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Inessential ***** válasza:
Sokan csak felnőttesnek érzik a problémáikat, vagy épp magukat tekintik (hibásan) érettnek és csak vegődnek kb. a hülyeségeikkel, de hát itt miért vár mást bárki.. :D
2018. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hááát, igazából sok tini ír ide ki kérdést. Hiába van külön katagória.


Másrészt az érettség nem kor függő. Bár sok kérdéshez már én sem tudok hozzá szólni Y generációsként. Nekem ezek a chatelős, facebook megcsalás dolgok kivűl esenek az élettapasztalatomon és meglepődök, hogy egyesek milyen komolyan tolják.

2018. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2018. jan. 3. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Vicces és elgondolkodtató felvetés, kedves kérdező, de tartok tőle, hogy a gyakorlatban sajnos nem sok haszna lenne.
2018. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pár éve még egyben volt a felnőtt és a tini párkapcsolatok meg ha jól emlékszem a szexualitás is. Akkor minden egy helyre folyt össze, na ott aztán volt minden. :D Most hiába van szétszedve az egész, szerintem csak az adminokkal toltak ki, mert többet kell melózniuk a rossz helyre beszúrt kérdések miatt. :D


Úgyhogy szerintem felesleges még tovább bontani a rendszert.

2018. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Tudom, itt voltam én is. De szinte nem változott semmi. Szinte az összes kérdés tini kategóriába illik, alig látok 1-1 értelmeset.

2018. jan. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!