Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a szituáció? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a szituáció? Mit kellene tennem? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Budapesten megismerkedtem egy teljesen normális férfival, nagyon jól kijövünk.

Megtanította szeretni a szexet (az előző partnereim botrányosak voltak .. inkább nem is kommentelem.. )

Vele egészen más. Ránézek és már benedvesedem. Fergetegesen jó az ágyban.


DE!

Hazaköltözött vidékre a csaladjához, van 3 kisgyereke.

Én utazom ki hozzá, én fizettem az utazási költségeket, és gyakran a szállást is.... hallgatom az anyagi problémáit (kevés a bevétele, sok a kiadás, volt felesége sok pénzt követel tőle stb.) ..engem az anyagi problémái .. hogy is mondjam... durva azt mondani, hogy nem érdekel, de hol van nekem ehhez közöm?? Én ilyenről nem beszélek vele, pedig engem sem vett fel a pénz, de nem hiszem ez egy szexkapcsolatban téma.

Azt mondja nehéz neki erről beszélni, de velem mégis megosztja, úgy megkedvelt. ... olyan jól érzi magát velem, a problémáiról is szívesen beszél velem...


Nálam 23 évvel idősebb.


2019. aug. 6. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj meg normális kamukérdést kiírni!
2019. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nem férfi csak pasi. Ha férfi lenne akkor összeszedné a golyóit vállalná normális munkát nem nyafogna nem panaszkodnak és nem hagyná hogy te fizesd az utazást p) usz a szállást.

Nagyon fiatal vagy még ezzel a mentalítssal meg gyakorlatilag alfekszel.

2019. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért panaszkodik, hogy hátha szponzorálod.
2019. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban kiutazni a másikhoz? Úgy, hogy te fizetsz mindent? 😯😲
2019. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne, hogy a gatyád is rámenjen erre. Neki is bele kell fektetnie dolgokat ha akarja. Egyébként azt csak megsúgom, hogy az idősebb pasik a fiatal lányokat ngyon könnyen megszédítik. Mondanak 2-3 bókot, sajnáltatják picit magukat, hogy nekik mennyire rossz, élvezik, hogy a sgge alá teszel mindent, majd visszamegy az exnejhez vagy választ egy hasonlót, akit szintén lehúz.


Mindennek van határa. A lfsznak is van vége...

2019. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!