Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak valóban jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak valóban jobban bejön az aputest?

Figyelt kérdés

Azt hallottam újabban erre buknak az igazán jó csajok. Nem az izomagy a trendi már hanem az aputest.


[link]


Mit szóltok? Végre lehet jókat zabálni!


2019. aug. 6. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megint nagyon igazad van, mester.
2019. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%
Szegény kategória
2019. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
91%

Te megint az az ertelmes trollkodos lehetsz. :)

Biztos neked sok a nod a sorhasaddal, ha ilyen gyoker kerdesre elutod az idodet

2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így biztosan nem igaz.

Ez a sztereotípia 2 dologból fakad. Egyik egy szintén sztereotíp dolog, a kisportolt fizikumot az alacsony intelligenciával, butasággal, komplexussal és nagyképűséggel azonosítják. Ezeket nem szeretik a nők, az utóbbi kettőt különösen. A másik pedig egy létező dolog, mikor a normál, átlagos testalkatú nő nem érzi magát elég nőiesnek egy kisportolt fizikum mellett. Én ezt több nőtől megkaptam, eszükbe nem jutna velem kezdeni bármit is, mivel hülyén éreznék magukat mellettem. És hiába mondod neki hogy téged nem érdekel, belül úgy is érezni fogja. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mikor a nő 2-3x annyit keres egy párkapcsolatban, mint a ffi. Nekünk (nekem legalábbis) kisebbségi érzést kelt, hiába nyomjuk el.

Általában a natural max. közeli fizikum igenis vonzó a nőknek, persze kivételek meg fétisek mindig vannak.

2019. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat ha szabadna kérni!

Az ilyenekre mint az eddigiek sajnos csak piros kézzel tudok reagálni...

2019. aug. 6. 21:24
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 re ez nem vonatkozik. Egyszerre írtunk...
2019. aug. 6. 21:25
 7/21 anonim válasza:
95%

Mert te ertelmes kerdest irtal ki a testepites kategoriaba? Szerinted mindenki azert eddz, hogy jo not szedjen fel?

Huzd csak le a %-om banja a halal.

2019. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Mi is értelmes kérdéseket várnánk, de csak az ilyen hülyék jutnak.
2019. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Sajnos ez egy ilyen platform. Kiváló táptalaja a trollkodásnak. Néhány egyszerű módosítással meg lehetne ezt gátolni de itt 10 éve semmi változás nem történt.


Apropó nem kéne csinálni egy subredditet?

2019. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Dugáshoz/szexkapcsolathoz biztosan előnyösebb a sportos fizikum, komoly kapcsolatnál nem annyira számít.
2019. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!