Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A cuki, aranyos minden esetben...

A cuki, aranyos minden esetben rosszat jelent, ha lányok ezt mondják egy fiúra vagy van, amikor valóban bejön a fiú a lánynak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annál a férfinél használom csak ezeket a jelzőket, aki meglehetősen férfias, így tudom, hogy nem fogja félreérteni. Mert igenis lehet tök aranyos egy egyébként macsó típusú pasi is. Példa: megbetegedett a cicája és egész éjjel virrasztott mellette. Írtam neki, hogy mennyire aranyos, és milyen jó gazda. Erre annyit írt, hogy "köszönöm szépen". Ettől még jövő héten úgy meg fog d*gni, hogy a fülem is kettéáll. :D
2013. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hehe az utolso mondaton jot mosolyogtam :DDD

egyébként én is szoktam ezt mondani, és egyáltalán nem jelent rosszat :)) nyugi! :)

18L

2013. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nálam inkább csaj jót jelenthet! :)) Nem szimpatikus fiúkra nem mondok ilyet. Általában csak azokra,akik bejönnek nekem.

20/L

2013. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ilyet én is szoktam mondani, bár én inkább annak a srácnak mondom aki tetszik.:D de mondtam már olyannak i aki nem.:) ez mindenféleképpen csak jót jelenthet.;)

14/L

2013. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen a lányok utána is érdeklődnek felőlem, csak sok fiú azt mondja ez nem jelent jót, hogy barátzónába tett, gondoltam megkérdem.:)
2013. júl. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!