Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a sz*r?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a sz*r? Miért kell így viselkedni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, ő persze csak ki akart használni, én viszont nem hajlottam a szexre. Ezért ő elhordott midennek, de tényleg mindennek, amit csak el tudtok képzelni. Voltam köcsöögtől kezdve utolsó senkiházi mocskos k*rva...Nem szeretem, de azért mégis nagyon rosszul estek a szavai, mert én mindvégig kedves voltam vele, egy rossz szót nem mondtam neki soha, ő viszont azt mondta, hogy mindezt magamnak köszönhetem. Pedig nem csináltam semmit, csak nem engedtem, hogy kihasználjon. Meg is rángatott kezemnél fogva, kicsit fájt, és nem tudom elhinni, hogy vannak ilyen "férfiak" is.
2010. júl. 12. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy adtál neki olyan jeleket, amiből ő azt vette le, hogy te is csak szexet akarsz? később visszaléptél... lehet neki ez így jött le. vagy esetleg hallott rólad olyan pletykákat, hogy ribanc vagy csettintésre odaadod magad. mit gondolsz? :)

18/L

2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a kérdés. Amit a címben megkérdeztél, azt a magyarázatba meg is válaszoltad.
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, összekevertek valakivel és hallott sztorikat, de kiderült, hogy az nem én vagyok. De attól még ez feljogosítja az ilyesfajta viselkedésre?
2010. júl. 12. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen köcs.gök és mindíg is lesznek.A story-t nem tudom,de nem hiszem hogy veled volta a baj,aki ilyet csinál a nővel az biztos nem százas.De felejtsd el minél hamarabb.

22F

2010. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. próbáld leszarni... bunkó parasztok voltak vannak lesznek. amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 ő pedig 22
2010. júl. 12. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:

ne te érezd magad rosszul az ő taplósága miatt.

ez róla szegénységi bizonyítvány. legközelebb vágd pofán, ha ilyeneket mond :)

2010. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
húúú próbáltam volna megtenni... szerintem nem csak azt kaptam volna vissza, amit adtam.
2010. júl. 12. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen agresszív, akkor soha többet ne állj szóba vele. egy pofontól egyébként tudta volna, hol a helye. kihasználhattad volna a meglepetés erejét :)

mindegy, szerintem felejtsd le az egészet és nevess egyet a bunkón :)

2010. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!