Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az féltékeny egyben idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az féltékeny egyben idióta nők miért nem a férjüket/hapsijukat cseszik le, ha másra csorgatja a nyálát, miért a random csajt fenyegetik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a hapsijukat cseszik le, én legalábbis ezt tenném.
2019. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert általában a random másik csaj is benne van a dolgokba ha úgy esik mit sem törődve azzal hogy a másiknak párja van :D Hidd el a pasi is kap nem csak a random csaj.
2019. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a problémáik megtestesülését nem a párjuk gerinctelensegeben/ösztönlénységében látják, hiszen ezt a férfit szeretik is, és benne meg is bíztak, hanem a random csajban, aki ha nem lenne, akkor bezzeg a pasijuk sem csorgatna a nyálát...


Könnyebb szembe nézni azzal, hogy egy külső fél a hibás, mint azzal, hogy rossz emberbe vetetted a bizalmadat.

Amúgy nem hiszem hogy ettől valaki idiota lenne. Ez egy emberi reakció; nem igazságos, de emberi.

2019. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van, akinek idiótaság, ha rosszul esik attól, akit szeretek, hogy másra nyáladzik. Szerintem meg tökre érthető dolog. Mondjuk én ilyenkor elsősorban arra haragszom, akit eddig imádtam, most meg szánalmas ösztönlény módjára viselkedik. Dögöljön meg az ilyen papucsállatka!
2019. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomat csesztem le, mivel pont egy fesztivált közvetítettek, és az ott táncoló random csajokra meresztett nagy szemeket, akiket nem lenne egyszerű megkeresni, meg nem is lenne érdemes, mert végül is ott sem voltak a párom közelében, tehát nem állíthatom, hogy direkt az ő kedvéért mutogatták magukat. Megmondtam neki, hogy idén úgyis szerveztünk külön nyaralást, úgyhogy én akkor meg majd a félmeztelen pasikra meresztem a szememet a parton. Ez az ötlet bezzeg meg nem tetszett neki...
2019. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!