Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek jó nő, ha mindneki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jó nő, ha mindnekinek más tetszik?

Figyelt kérdés

Egyik férfinek az alacsony, szolis barna, telt homokóra alkatú, hosszú fekete hajú, mély hangú az alomnő, másiknak meg a magas, extrém világos bőrű, kis mellű és fenekű, szőke, magas hangú a zsánere.

Ilyen ellentétes igények mellett ugyan hogy lehet bárki is jó nő? Hisz a saját adottságaimmal egyik férfinek erőfeszítés nélkül is nagyon szépnek tűnök, a másiknak meg ha megfeszülök se fogok annyira tetszeni.


2019. aug. 9. 23:34
1 2
 1/11 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Te valami furcsa fogalomzavarban vagy. :D

A jó nő szubjektív. Persze általában arra mondják, h jó, aki sokaknak bejön, vagy szépnek tartják.

Amúgy én is elismerem, ha valaki (külsőleg) jó nő, de attól még nem biztos, h tetszik is.

2019. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Elég annak tetszeni, aki tetszik neked és te is neki nem? Vagy ennyire nehéz volna lemondani a válogatásról? :)

33/f

2019. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem lehet mindenkinek tetszeni. Ami benned a legszebb azt hangsúlyozd, kérd ki fodrász véleményét hogy készítsen előnyös színű és fazonú frizurát, variáld, kísérletezz a ruhákkal is. Majd ki fog alakulni, látni fogod mi áll jól.
2019. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki a pasik legtöbbjének tetszel majd, de nem a legtöbbjüknek leszel a zsánere.
2019. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

"Először is, nem lehet mindenkinek tetszeni."


Sőt, nem is kell.

2019. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég az, ha annak az egynek tetszel, aki neked is tetszik. Én egyik felsorolt típusba sem tartozom, mégis sokaknak tetszem és tetszettem is idáig. Durva sztorik is adódtak abból, hogy mentálisan nem túl ép férfiak is rám akaszkodtak, és nem volt könnyű őket lekoptatni. Az is eléggé kellemetlen tud lenni, amikor valaki olyannak tetszel, aki feletted áll a "hierarchiában", de neked ő nem kell.

Sok férfi nagyon rossz néven veszi a visszautasítást, ezért kész bosszúhadjáratokra adják a fejüket, ami szánalmas és keserves is egyszerre.

Inkább örülj annak, hogy nem vagy "célpont". Úgysem lehetsz egynél több emberrel párkapcsolatban egy időben. :) Pontosítok. Lehetsz, csak éppenséggel az nem lenne kivitelezhető, hogy mindegyikre egyformán időt szakíts.

2019. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Neked előbb okos nővé kellene válnod...
2019. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek tetszeni.

Én például telt nő vagyok, így ebben a kategóriában hozom ki magamból a legtöbbet és örülök, hogy minden olyan pasas, akinek bejönnek a telt nők, vonzónak tart engem. Viszont azon nem problémázom, hogy a magas vékony nőideállal rendelkező pasik nem csorgatjak utánam a nyalukat, mivel egyik sem vagyok.

Öltözz úgy, ahogy neked jól esik, legyél azon a stíluson belül igényes és csinos. Ezt tudom javasolni.

2019. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek tetszeni, de attól még jó nő lehetsz. Aki alapjáraton szép, szép az arca, jó az alakja, ápolt, szép a haja, csinosan öltözik, ilyesmi, arra már általában azt szokták mondani, hogy jó nő, függetlenül az egyéni preferenciáktól. Az igazán bomba nő meg nem csak kívülről szép, de valami anyag is van a fejében, nem csak káposztalé. Szóval hozd ki magadból a legtöbbet, és akkor valószínűleg már jó nő leszel.


Amúgy nem is értem, miért akarsz mindenkinek tetszeni. A "mindenki"-be nem csak a vonzó gazdag és intelligens, jó humorú férfiak tartoznak bele, de az utolsó csöves putris rétinéger is. Az a lényeg, hogy csak annak az egy valakinek akarj tetszeni, aki neked is tetszik, a többiek meg nem érdekelnek senkit.

2019. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó nőről tudom, hogy jó nő, de nekem mégsem az esetem.


Pl nem jönnek be általában az északi típusú csajok, mégis tudom, hogy egy formás, magas, szőke jó nő. De én inkább a barna barátnőjénél fogok próbálkozni.


Ennyi

2019. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!