Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj szereti a pasiját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj szereti a pasiját, de tetszik neki egy másik csávó akkor sem csalja meg a pasiját?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik valakinek valaki, az nem megcsalás.
2019. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés hanem aki tetszik neki azzal félre megy e
2019. aug. 1. 21:55
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted minden "csaj" egyforma?
2019. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki egyforma.

Személy szerint, ha velem jársz, nem csallak meg. Megnyugodtál? ;)

2019. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Van aki igen,van akin nem. Minden ember más.
2019. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem csalnám meg!
2019. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
79%

Akad ilyen is, olyan is.

Nem tudjuk megmondani így általánosságban, hogy pont az a csaj mire kapható...

2019. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SHARON TATE ***** válasza:
62%
Akivel együtt vagyok azért van mert szeretem és tisztelem a hibáival együtt. Aki csak megtetszik azt nem ismerem annyira biztos neki is vannak hibái. Nem csalom meg akit szeretek.
2019. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Hogyha valakibe szerelmes vagy nem is nagyon van olyan, hogy tetszik más. Mármint nyilván látod ha valaki jól néz ki de nem tudod rá azt mondani, hogy hú de tetszik. Mert a párodnál jobban senki nem tetszik ha valóban szereted.
2019. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
17%

Szerintem nm főleg akk h ha a másik fél is tud róla...Nkm is tetszik,szimpatikus az egyik évfolyam társam, de a párom tudja, elfogadja, mert bízik bennem, mert őt szeetem...ez olyan h rá néz az ellenkező nemre, és meg állapítja róla h jól néz ki ennyii... Remélem h tudtam segíteni... :) nyugodj meg ha tényleg téged szeret akk marad ;)

L

2019. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!