Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ha iszik a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha iszik a párotok (élettársatok)! Hogyan lehet azt elviselni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 07:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Jó sz.rul... Nekem már csak lakótársam(exem), de nagyon idegesítő. Rossz nézni.Én nem iszom és nem szeretem a pia szagát sem.
2019. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát az a helyzet hogy aki szereti az esőt az szeresse a sarat is:) minek vagytok olyan pasival aki leissza magát? Takarítsd fel a hányását. Ja tudom ,amikor nem ba szik be olyan cuki.
2019. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2-es...

Hányás takarításra nincs szükség soha.

Ill. eddig nem volt. Az a baj hogy amikor többet iszik akkor sérteget. Néha elég durván. Igazából ezen egy idő után tullépek mert tudom, hogy akkor az ital beszél belőle. De akkor mikor mondja nagyon rosszul tud esni.

2019. jún. 2. 07:40
 4/21 A kérdező kommentje:
Abba már beletörődtem hogy nem anti-alkoholista. És ha valamilyen alkalom van (családon belül sokszor vannak kisebb bulik) akkor iszik. De mikor hétvégén itthon csak úgy random iszik azt nagyon rosszul viselem...
2019. jún. 2. 07:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Borban az igazság. Hagyd ott ha lehet minél előbb.
2019. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? Úgy, hogy teszek róla, hogy ne legyen a párom.


Volt egy alkoholista apám, pont elég volt ebből a fajtából 18 év. A gyerekemnek nem ezt akarom.

2019. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hapsi nem lenne a párom.
2019. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Néha én is úgy gondolom hogy jobb lenne külön....

De bízom benne hogy van más megoldás is!

2019. jún. 2. 08:05
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Eleinte ahhoz kérnek a nők tanácsot, hogy hogyan szerezzék meg a legbulizósabb menő arcot.


Majd ahhoz, hogy hogyan fogadják el az ivós pasit, aki persze nem alkesz, csak legurít lazításként pár italt naponta.


A végén ahhoz, hogy hogyan szabaduljanak meg a teljesen szétcsúszott, erőszakos, a család vagyonát elpiáló férjétől/élettárstól, akit nem tudnak és nem is mernek a gyerekkel elhagyni.



Te a 2. fázisban vagy éppen. A kérdés, hogy vissza akarsz e majd jönni ide sírni a 3. fázisban.

2019. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

nem viselném el. és ne mentegesd, hogy akkor csak az ital beszél belőle! érdeks, én soha nem mondtam/tettem olyat részegen, ami valahol mélyen nem volt bennem késztetésként józanon is, csak mondjuk akkor nem merem/akarom megtenni. pl buliben tombolni, flörtölni csávókkal, stb. de az italtól NEM TESZEL olyat amit egyébként soha nem tennél meg! ha a csávód egy tirpák bunkó részegen akkor van egy tirpák bunkó része. nekem ilyen pasi a büdös életben nem kéne és az első ilyennél tenném lapátra. de te ilyen mártírom mentegető lábtörlő vagy, meg "szereted", persze biztos ő is nagyon szeret, mikor a fejedhez vágja a sértéseit. nyisd már ki a szemed! vagy eltelik pár év és még nagyobb lábtörlő leszel. te teszed ezt magaddal.

na szia.

2019. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!