Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen egy nőcsábász?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség? Mik a tapasztalataitok ezzel a témával kapcsolatban?

2019. aug. 10. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy elég jó nő ehhez.


Tipikusan ilyenek azok a "basic" lányok, akikben semmi izgalom nincs. Semmi dög, semmi kükönlegesség. Csak átlagosság, függetlenül a külsőtől. Lehet egy jó nő belsőre riasztóan átlagos és unalmas.


Egy alfahím meghódításához nem elég ha jó nő vagy. Azt bármelyik sarkon talál.


Izgalmasnak, különösnek kell lenned, ami megfogja. Ha már a kérdés is felmerül, akkor esélyed nincs.


Engedd el kedvesem. Jobban jársz.

2019. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Köszönjük papi.
2019. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ramos ökle ***** válasza:
22%
Én azt mondom, hogy ha magadtól nem tudod, h mi kell egy ilyen srácnak, akkor az nem véletlen. :)
2019. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy az egyik legnagyobb hibánk egy kapcsolatban/viszonyban, amikor azt gondoljuk, hogy majd mi meg tudjuk változtatni a másikat... szép illúzió lehet, hogy egy nőcsábász majd pont mellettünk fog lenyugodni és megállapodni, de... fel kell ébredni.
2019. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus 😄 Én is próbálkoztam ezzel,mert azt hittem én vagyok a megváltó,majd ha engem megismer,jól belémszeret. Úristen ha tudnád hányszor hallottam ezt. A helyi casanova minden áldozata ezt mondta nekem. Hogy na majd ha én,akkor majd megváltozik és összeházasodunk 😂

Hajjj....egyszerűen nem olyan az ember. Különben is,ki akarja magát annyira megalázni,hogy valakinek a 300. legyen? Míg kislány voltam,azt hittem megtiszteltetés,de mostmár tudom hogy akkor van értéked,ha tiszteled magad. Tudod hogy értem el hogy belémszeressen ez a nőcsábász? Úgy,hogy csak barátként tekintettem rá. Nem randiztam vele,nem csókolóztam és még véletlenül sem feküdtem le vele. Flörtöltem,beszélgettünk,mert amúgy persze lenyűgöző személyiség,művelt és érdekes. De én is az voltam neki. És pont azért volt oda értem,mert sosem kaphatott meg. Már párkapcsolatban élek,de még mindig visszahallom hogy úgy akarna velem..

Ezekre csak úgy lehet hatni ha megtagadod magad tőlük.

Ezzel ellentétben a többiek lefeküdtek vele,és ő meg jól ki is használta. Minden éjjel másikat vitt haza,azok meg azt remélték hogy na még egy alkalom és belémszeret. Ajj lányok,ha két éjszaka után nem érdekled annyira hogy randira hívjon akkor nyilván a 100. után se fog.

Főleg hogy már megkapta amit akart,és még udvarolni sem kellett. Az igazán értékes nő nem adja magát oda könnyen,mivel értékes. Gyémántot sem veszel 200 forintért,mért lenne ez másképp az embereknél? Nyilván egy nő még értékesebb mint egy ékszer, azzal a különbséggell,hogy a nők többsége nem tartja magát értékesnek. És amit magadról gondolsz/mutatsz, azt gondolják mások is. 😊 Meg még veszekednek rajta,miközben ő jót röhög a markában.

2019. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Soha,de soha ne akard,hogy egy szépfiú,aki óriàsi casanova,beléd szeressen!

Én sajnos most ilyen helyzetben vagyok.

Van egy férfi aki nagyon jól néz ki,imàdjàk a nők,ha igaz még az àgyban is jó.

Régóta ismerjük egymàst,engem soha nem érdekelt,nem tudok rà férfiként tekinteni,a baràtot làtom benne de a férfit nem.

És ő azt gondolja,hogy kéretem magam,iszonyúan kìvànom stb...

Màr olyat is hallottam,hogy szerelmes belém,pont amiatt mert kihìvàs vagyok a szàmàra,nem àjulok el tőle,nem hagyom hogy úgy viselkedjen,úgy kommunikàljon velem,mint a többi nőjével és neki ez tetszik.

Ha eléred,hogy beléd szeressen de közben ràjössz hogy mégsem oké a dolog,akkor óriàsi kakàba kevered magad.

Bízd magad a sorsra,ha dolgotok van egymàssal úgyis összehoz az élet! :)

2019. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!