Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire rámenős egy férfi, miért nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom van!

Világosan elmondtam neki, de nem hagy békén!!

Két hete dolgozik nálunk de úgy mozog mintha világ életében itt ette volna a fene:D egyszer néztem rá és persze észrevette, nem is kellett neki több már körülöttem legyeskedett, nagyon figyelmes persze de leállítottam, hogy hagyjon békén mert barátom van mondta, hogy nem gond ő majd lesz a szeretőm ?!?!? és a képembe mosolygott én meg mellbe vágtam de nem veszi észre magát.. legutóbb is azzal jött, hogy már ki is nézte a helyet, hogy hová visz el randizni. Ez is milyen már? Kértem hogy ne zaklasson de ő csak azért is gúnyt űz belőlem, annyira undorító hogy ennyire rámenős, és amikor sokadjára elhajtottam akkor megkérdezte, hogy miért nézem hülyének? Én őt! megáll az ész! Mert (mondja ő) a hülye is látja rajtam, hogy vonzódom hozzá. Hogy merészeli ezt? Jó persze tényleg bejön mint férfi mert iszonyat jó pasi, de bent mindenki oda van érte, bárkit megkaphatna és kb mindenki szingli de ő velem kekeckedik és telebeszéli a fejem, hogy mennyire bejön nekem legutóbb már azt is mondta, hogy hé királylány nem várok ám rád örökké van egy heted várlak az ágyamban :D persze kinevettem mert annyira teátrálisan adta elő, hogy nem tudtam komolyan venni de persze ő is csak poénnak szánta, viszont nem tudom lekaparni ma éppen azzal jött, hogy nem menekülök előle úgyis addig fog puhítani amíg be nem adom a derekam és meg nem kap. Teljesen kiborít nem tudok a munkámra se koncentrálni tőle, de miközben itthon vagyok végig azon kattogok, hogy miket mondott a munkában, teljesen megfertőzi az életem, nem tudom már mit akarok! Teljesen kiborít, úgy érzem magam mint valami hisztis kamasz aki menstruál:D



2018. okt. 24. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem Démonkának hívják ezt az egyedet?:DD
2018. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Úgy néz ki, el fog jutni a lyukig. 🙂
2018. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
2 Álmában:DD
2018. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Teljes közöny. Semmi magyarázkodás.

Ha nem hagyja abba és zaklat, akkor szólj a főnöknek, hogy az új kolléga finoman fogalmazva nem professzionálisan áll a dolgokhoz.

2018. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De én nem is magyarázkodom! Amúgy meg nem tudom levegőnek nézni, nem tudok ennyire bunkó lenni:( Persze tudja ő ezt nagyon jól. Igazából nem szólnék a főnöknek mert valamennyire élvezem, hogy foglalkozik velem, sosem éreztem még azt, hogy egy ilyen jó pasi engem akarna:D Tudom ez hülyén hangzik a kérdés után de mégis most hogy leírtam ezeket nagyon is rájöttem, hogy igazából vonzódom hozzá és igaza van, hogy magamnak nem hazudhatok. Úristen telebeszélte a fejem, teljesen kész vagyok tőle, ez nagyon rossz jel? Hogy tudnám holnap nem észrevenni?
2018. okt. 24. 21:31
 6/21 anonim ***** válasza:

*sosem éreztem még azt, hogy egy ilyen jó pasi engem akarna:D


Minden pasinál van jobb:DD Nem tudtad?:D

2018. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Necces hogy bedőlsz neki előbb-utóbb, de vigyázz magadra hogy ne legyenek érzelmeid felé, mert csak ki akar próbálni téged. A nők egyébként odavannak az ilyesfajta "udvarlásért".
2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Késő.. már szerelmes vagy..

ágyba visz, meglesz a sikerélménye, aztán sírhatsz..

2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

"A nők egyébként odavannak az ilyesfajta "udvarlásért"."


Hát, már aki :/

A kérdezőnek viszont eleve tetszett a pasi, ő pedig a legapróbb jelet is azonnal fogta, és kvázi "ráugrott" a kínálkozó lehetőségre.

2018. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként én szeretem ha pimasz egy pasas:D
2018. okt. 24. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!