Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet a dolog ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

A párommal 3 èves kapcsolat után szétmentünk fél évre, külső tényezők hatására döntöttünk így. Ezutàn mindketten ismerkedtünk másokkal, tovább akartunk lépni. Ő két hónapra rá jött össze valakivel. Az ő párja fogamzásgátlót szedett, emiatt a párom nem használt egyéb más védekezési módot mikor vele volt. Miután szakítottak, 3 hónap után, mert úgy érezték nem működhet köztük a kapcsolat, pár hétre rá közölte a nő, hogy terhes, és egyedül kívánja felnevelni a gyermeket.

Tehát a párom nem lett megkérdezve, hogy mi legyen a gyermekkel, viszont ha már így alakult szeretne a gyermek nevelésében részt venni és látogatni, amennyire lehet. Mindkettőjüknek az első gyereke.

Én nagyon tanácstalan vagyok. Úgy gondolom, hogy a párom az ő részéről megtett mindent, hiszen a nő védekezett, emiatt nem tudom elítélni. Viszont nekem ez egy nagy fájdalom is egyben, hogy hamarosan megszületik és mi lesz akkor.

Azt mondta nagyot hibázott, mikor elengedte a kezem és szeretne visszakapni. Én is szeretem még őt, viszont nem tudom a törtèntek után mi lenne a helyes döntés.


2019. aug. 11. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék, hogy a nő nem engedi azt sem, hogy a párom vezetéknevét megkapja a gyermek, illetve azt sem, hogy az orvosi vizsgálatokra elmenjen vele.
2019. aug. 11. 17:38
 2/10 Diazepam ***** válasza:
55%

Alapból nem jó ötlet exxel összejönni, hát még úgy, hogy közben felcsinált valaki mást. Mi az, hogy ő megtett mindent? Gumit kellett volna húznia, alig ismerte a nőt, hogyan bízhatott benne?

Hogy mire számíthatsz? Pereskedésre, állandó feszültségre, pénztelenségre és hétvégente egy gyerekre, ja és nem mellesleg az anyjára, úgy kb még 18 évig.

2019. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Részben igaz, hogy miért bízott meg benne ilyen rövid idő után (két hónap után történt ez meg), másrészt viszont ugyanúgy óvszer mellett is megtörténhetett volna mindez.
2019. aug. 11. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exed jobban fog küzdeni a gyermekéért, mint érted.
2019. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diazepam ***** válasza:
Az óvszer csak akkor nem véd, ha kilyukad, azt pedig észrevenni. Akkor ott van az esemény utáni tabletta, és nem történt volna meg mindez.
2019. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen elfogadott védekezési mód a hormonális fogamzásgátló tabletta. A nő hazudott neki.


A bíróság, ha ezt a párod bizonyítani tudja, akkor felmenti a kötelezettségei alól.


Ebben az esetben azonban én azt is végiggondolnám, hogy biztosan az övé e a baba. Aki ilyenben képes hazudni, az másban is csont nélkül megteszi.


Járjatok a végére a dolognak, te meg döntsd el, hogy szereted e annyira a párod, hogy elfogadd ezt a szörnyű szituációt.



A nő meg hadd ne mondjam mit érdemelne. Undorító szutyok.

2019. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Apasági teszt lesz mindenképpen, arra a párom is gondolt rögtön.

Én szeretem őt, és ahogy látom, most bármit megtenne, hogy visszakapjon. Fáj ez az egész, néha hibáztatom érte, néha nem.

2019. aug. 11. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha a nőnek csak egy spermadonor kellett volna.
2019. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diazepam ***** válasza:
Ha csak spermadonor kellett volna neki nem közli vele, hogy terhes. Szó nélkül elutazik az ország másik felére és sosem derül ki. Ha annyira ki akarom zárni az apát, akkor el se mondom neki. Ez csak egy kicsinyes bosszú a pasi ellen. Nem tudom mit adott be neked, de hogy ott nem közös megegyezés alapján szakítottak, az biztos. Ez a nő direkt dörgölte az orra alá, hogy "terhes vagyok, de neked közöd nem lehet a gyerekhez majd". Undorító dolog amúgy, az is lehet, hogy csak kamuzott. Azért majd nagy sértődöttségében kipereli a maximális gyerektartást, a láthatásokat meg ott keseríti meg, ahol tudja. De kívánom, hogy ne így legyen és normális felnőtt ember módjára tudják megoldani a dolgot.
2019. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki csak “spermadonort” keresett. Soha az életben nem kereste többet a férfit és egyáltalán nem mondta el neki, hogy terhes. 8 éves a gyerek, a biológiai apja a mai napig nem tud róla. Ha az a nő TELJESEN, 100%-ig ki akarná zárni a pasit, akkor nem mondta volna el.
2019. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!