Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a PUA dolog működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a PUA dolog működhet?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez is én vagyok ! :-(


Elképesztő mennyiségű gátlással vagyok tele.


[link]


Életem egyik nagy tragédiája,hogy sose csajoztam,mert világ életemben alkalmatlannak tartottam magam rá.

Nem tudok mit felmutatni, mit adni egy nőnek.

Az átlagnál kevesebb vagyok.


Ez a PUA dolog működhet? Mondjuk félnék tőle.

Hogy lehetne barátnőm ha nem tudok mit felmutatni?

Oké, hogy másoknak is gond a kommunikáció,határozottnak lenni,stb,,de van autójuk,munkájuk,egyetemre járnak.

Nekem tényleg nincs semmim. Még egy okos telefont sem tudok kezelni. Még olyanom sincs.


Szerintem felesleges ilyesmivel (csajozás)foglalkoznom annyi más gondom van.

Vagy párhuzamosan is meg lehet őket oldani?


A tánc ki van zárva. Egyedül egy sötét szobában sem. Még bele gondolni is kellemetlen. Tánc számomra valami olyasmi ami elképészetően kínos.

Az csak páros lehet. keringő,latin táncok,de ami itt látható az számomra még az oktatáson is vállalhatatlan.

Nézem és kellemetlen. bakker én még ennyit sem tudok.

Elképesztően félek az ilyen szabad táctól !!! és

Elképesztően irigylem azokat akik tudnak táncolni és még jobban azokat aki élvezik is.

Ráadásul visszataszítóan izzadós vagyok. Mindenféle mozgástól rögtön szakad rólam az izzadság.

Elképesztő mennyiségű gátlással vagyok tele.


Nem vagyok egyenrangú másokkal. Nem vagyok egyenrangú partnere egy nőnek.

Kértem segítséget,de azt mondta nem tud segíteni.


Miután megbeszélni sem tudom senkivel és a szakember is leküldött annyit kérnék,hogy aki nem tud érdemben hozzászólni az inkább ne is tegye.



2018. febr. 8. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mit veszíthetsz?
2018. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Neked az önértékelésedet, önbecsülésedet, önbizalmadat kéne rendbe hozni, a pua egy része ezzel segít.
2018. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
42%

En Pua-nak tartom magam, de errol lebeszelnelek. Max ha ugy erzed van xx ezer forint felesleged akkor koltsd el ra, de en ebbe nem hiszek, hogy egy karakter par ora akarmilyen tanfolyam utan megvaltozik. Elindul egy valtozas, de ez tisza virag eletu lesz. S majd jossz ide sirni, hogy kifziettel xx ezer forintot, de meg sem tudsz becsajozni, s a pua az penzlehuzas.


Ilyen sulyos onertekelesi problemara, inkabb mast javasolnek, pl hallgasd meg youtubeon Brian Tracey Fonix szeminarium eloadasat, akar tobbszor is. S kezd el alkalmazni az eletedben szepen fokozatosan.

Kezdj el tenni magadert, s emelni a sajat ertekeden.

Most oszinten, hogy varod el, hogy barki erteket talaljon benned, ha te magad sem talalsz.


Sajnos annyira nem ismerem a magyar nyelvu pua anyagokat, de amikkel eddig osszehozott a sors, az katasztrofa volt. Bunkozas es megjatszott menozes, nem fog sikert hozni.

Ha eljutsz egy olyan pontra, hogy kialakulnak a routinjaid, egy jobb eletstilus, s megy az angol egy kozepes szinten akkor irj privit, s kuldok par anyagot, konyv, video, amit erdemes pua temakorben tanulmanyozni.

2018. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szivesen beszélgetnék veled,ha az segít,mert így elég nehéz rájönni a baj gyökerére,és ahhoz úgyis csak te kellesz,csak te vagy az aki helyrehozhatja a dolgokat. DE. A PUA-t úgy ahogy van felejtsd el. Azzal hogy olyannak tetteted magad amilyen nem vagy,megjátszod magad és tárgyként kezeled a nőket,nem jutsz előrébb.
2018. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed pszichológusra, akkor legalább egy önismereti csoportterápiát beüthetnél a heti rutinod közé. Ahogy leírtad, amíg ennyi gondod van és ennyire nem érzed magad elég jónak másokhoz, addig ez nem fog működni.
2018. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak egy hülyítés és még le is húznak cserébe. Az egész a nagy számok törvényéről szól, hogy ha odamész 100 nőhöz ugyan olyan megjátszott szánalmas szöveggel, akkor az egyiknek olyan alacsony az önértékelése, hogy megfektetheted. Rád erőltet egy megjátszott személyiséget, amivel mire mész? Ha lesz barátnőd rájön hogy az nem te vagy.

Nagyon nincs rendben az önértékelésed és az önbizalmad, alacsonyabb rendűnek tartod magad másoknál és most őszintén milyen nő akarna egy ilyen sráccal lenni? Keress valamit, amiben jó vagy, amiben van sikerélményed, járj el sportolni, tapasztalatból mondom hogy rengeteg önbizalmat adhat. Na majd utána rájössz hogy nem is vagy te kevesebb senki másnál sőt...

23/f

2018. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A tanácsok alapvetően nem rosszak, de nem biztos, hogy mindenkinek járható út, mivel az elméletet a gyakorlatba is át kell tudni ültetni úgy, hogy természetesen, a valódi személyiségedbe integráltan tudd használni. Az viszont rengeteg erőfeszítés, gyakorlás, és nem biztos, hogy az mindenkinek alternatíva lehet. A témában egyébként Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvét tudom ajánlani, abban jól össze van szedve a lényeg. Még ha nem is akarsz nagy erőfeszítéseket tenni, de tudásalapnak megfelelő, hogyha egyszer úgy alakulna.

A táncolással kapcsoltban meg miután pár felest leteker az ember, onnantól már megy magától a diszkós tánc is.

2018. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne. Én is értéktelen vagyok, hiába kezdeményeznek a nők, rájönnek, hogy nem vagyok férfi és elfogy a türelmüj, érdeklődésük. De nem manipulálnám őket.
2018. febr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Oké, hogy másoknak is gond a kommunikáció,határozottnak lenni,stb,,de van autójuk,munkájuk,egyetemre járnak.

Nekem tényleg nincs semmim. Még egy okos telefont sem tudok kezelni. Még olyanom sincs. "


Én ezt nem értem. Valamid azért csak van. Nem dolgozol, nem tanulsz, nem kommunikálsz, akkor mégis mit csinálsz? Valamit csak kell dolgoznod, valahol csak kell laknod, nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg semmid sincs, mert akkor lényegében hajléktalan lennél, de akkor meg ezt a kérdést sem tudtad volna kiírni, nem lett volna rá lehetőséged. Valami itt nem kerek :D

2018. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Inkább maradok a nők szemében értéktelen lúzer anti-férfi, minthogy manipuláljam őket.
2018. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!