Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szóba álltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szóba álltok olyan lányokkal akik nem tetszenek? Vagy nem szimpatikusak? 15L

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

mikor besétálok a 24esbe egy doboz cigiért, akkor szóbaállok az amúgy borzalmasan rusnya eladócsajjal, és közlöm vele, hogy mit kérek.


amikor egyetemen kell valami jegyzet, akkor is a rondaságoktól kérek, mert általában ők jegyzetelnek, és ilyenkor bizony flörtölök a jó cél érdekében. de fölöslegesen nem spanolok olyannal, aki nem tetszik.

2010. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

igen,miert ne allanak?ha beszelek egy lannyal nem feltetlen jelenti azt hogy mar kell is akarjak valamit tolle,ha akarok valamit tolle vagy szimpatikus akkor azt lassan a tudatara adom


clyde88

2010. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én természetesen igen. A szimpatikusság, kedvelés szerintem csak a komoly kapcsolatoknál fontos, amúgy jelentéktelen.

14/F

2010. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%
Nemnagyon, a külső nagyon sokat számit, de lehet valaki kevésbé szimpatikus akkoris ha már megszólalt... Szóval attól függ épp milyen a kedvem :D
2010. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


És milyen lassan adod a tudatára??

2010. júl. 12. 21:02
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Első felpontoztalak.

Akár én is írhattam volna, annyira rám illik. :)

2010. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

kedves kerdezo,hacsak lehet elso beszelgeteskor is.attol fugg,vagy masodik beszelgeteskor


clyde88

2010. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat :)
2010. júl. 12. 21:20
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, természetesen szóba állok. Nem értek egyet az előttem szólóval, ugyanis a külső nem jelent számomra sokat (ez persze szubjektív, és teljesen relatív). Az embereknek van egyfajta kisugárzásuk, és akármilyen jól is néz ki valaki, ha belül nincs meg a belső szépsége, akkor semmire nem megy a külső szépséggel.

15/F

2010. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Igaz én egy nagyon sexy srác vagyok és mindig van legalább egy barátnöm de én hiszitek vagy sem a csunyácskább lányokal is szoba állok. Nekem a belsö is számit van egy olyan szeplös lányka aki anyira vicces hogy már le is feküdtem vele :D De tényleg persze nem szánalombol hanem mert tetszet nekem (nem külsöleg ) De meglepöen jo volt vele amugy :)
2010. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!