Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után még barátkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még barátkoznátok egyáltalán vele, hogy így elárult, nem tartotta be a szavát, a sárba tiporta a szülinapom, a szervezésem, és engem is, mert mással hetyeg?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, akivel összebarátkoztunk, és aki rohadtul tetszik. Mindketten külföldi magyarok vagyunk, neki van egy távkapcsolata, a barátnője Magyarországban lakik, én meg szingli vagyok. Most volt a hétvégén szülinapi bulim, meg volt hívva, mondta, hogy ott lesz. Nagyon vártam a bulit, rengeteget készültem, magamat is a lehető legszebbé varázsoltam, mindezt miatta. Alig vártam, hogy együtt töltsük az estét a többi vendéggel. Nevessünk, táncoljunk, igyunk, én simán meg is csókoltam volna, annyira oda vagyok érte, aztan max ráfogom az alkoholra. Erre ír szombat reggel (péntek reggel óta nem írt, pedig legalább esténként szokott írni), hogy bocsi, nem tudok menni. Mert hogy meglepte a barátnője, benn volt a lakásban mikor hazament. Remegett a kezem, olyan ideges lettem, hogy most aztán szexelnek ezerrel, smárolnak. Hiába nem vagyunk együtt, ez majdnem olyan érzés, mintha valaki megcsalna, tudni, hogy akit szeretsz, mással csinálja. Írtam, de hát megígérted hogy jössz, nagyon számítottam rád, rengeteg energiát fektettem a buli szervezésébe, kérlek gyere el. Látta de nem válaszolt egy darabig. Már majdnem újra írtam, mikor végre felelt, hogy igazam van, sajnálja, és akkor benéznek a barátnőjével, csak nem lesznek ott végig. Nos én meg magamban mondom mi a f***?! Ennyire egymásra kell cuppanni, hogy akkor már nem is tudnak társaságba menni? Meg oda akarja hozni a csaját, akit nem emlékszem, hogy meghívtam volna az ÉN szülinapi bulimra, amivel annyit dolgoztam, és aminek az én megünneplésemről, boldogságomról kellene szólnia? Egy este, ennyi se jár nekem? Sírtam egy csomót, dühöngtem, már az is átfutott a fejemen, hogy jó, akkor lefújom az egészet a g***be. Kösz, nem kell, hogy nagy kegyesen benézzenek, és hozzon valakit, aki nincs se meghívva, se szívesen látva. Persze, nézhetném ahogy smárolnak. De nyugalmat eröltettem magamra, visszaírtam annyit, hogy oké. Na, ennek az lett a vége, hogy a 10+ óra hosszúra nyúlt partiból ott voltak maximum 10 percet. Le se vették a cipőt, csak bajcsevejgés, a srác átadta az ajit, miközben a csajával ölelkeztek, aztán elmentek. Pont így képzeltem el, tényleg...
2019. aug. 12. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Hagyd a srácot a fenébe, csak játszik veled, és megaláz. Tudom nehéz de aki most megteszi meg teszi máskor is ,és ugyanúgy a barátnőjét is megalázza! Ez egy szoknyapecér! Az ilyet ki irtanam mint a patkányokat!
2019. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: ezt úgy hívják, hogy szereptévesztés.
2019. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Az hogy Te szerelmes vagy egy srácba,akivel amùgy Barátok vagytok az nem azt jelenti,hogy ő is szerelmes beléd.Olyan mániákusnak tűnsz,aki kisajátít egy embert azon az alapon,hogy Te szerelmes vagy belé.Ő meg mit képzel,hogy a barátnőjével van.Az pedig eszedbe se jut,hogy ő valóban csak a barátjának tekint.

Hol van itt a sârba tiprás,árulás??

2019. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt vártad, hogy szülinapod alkalmából megcsalja veled a nőjét?


Micsoda banc vagy.


Éreztette, hogy nem akar többet, gondolom korábban sem csinált semmi félreérthetőt. Vagy igen?


Ha igen, nyugodtan benyöghetted volna, hogy azt hittem azután, hogy megfogtad a combom több lesz köztünk.

2019. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Épp bele akarsz sz.ni más levesébe, és még te vagy felháborodva? Szerintem inkább nézz magadba, és gondolkodj el azon, mit is akartál csinálni.


Ja, a srác is csak annyit ér. Remélem összejöttök, rajta éled ki a dramaqueen-i hajlamaidat miközben ő mással kefél :)

2019. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
mire fel hisztizel itt mint egy haromeves? osszeBARATKOZTATOK, te tudsz a baratnojerol, a sracnak nem lehetnek tulzott erzelmei iranyodban, hiszen akkor hazudott volna valamit a csajnak es beugrik par orara. itt te elsz teljes alomvilagban, semmivel nem tartozott neked szerencsetlen. plusz mikor meghivsz vkit akinek van parja, sokszor egyertelmu, hogy az is ott lesz (nalatok ez a tavolsag miatt volt mas.) csak egy udvariassagi kor volt a sracnak, te meg egy kattant liba vagy.
2019. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogyan képzelted el. Nyomulnál egy foglalt srácra, aki eddig se akart tőled semmit, de ezt most ki is mutatta. Vergődhetsz ameddig akarsz, de ha akarod tényleg tegyél neki egy nagy szívességet és többet ne "barátkozz" vele. Senkinek nincs szüksége egy madagfajta emberi hulladékra az életében.
2019. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

És hány éves ettél? 16?


Akkor mondom, én a mai eszemmel miért barátkoznék vele:

- 1. Barátnője van, tudod.. Magánügy, hogy te belezúgtál, neki barátnője van, szóval kár is teperned.

- 2. Még túlságosan túlértékeled a szülinapodat. Ne felejtsd el ,hogy még ezen az egy napon sem körülötted forog a világ...

- 3. Jó fej volt, előre írt, hogy enm tud menni, nem csak simán nem jelent meg.

- 4. Itt a barátnője, ki tudja mióta nem találkoztak és legközelebb mikor fognak, gondolom nem gondolod komolyan, hogy majd otthon hagyja egész éjjelre a te ( bocsi, de) hülye bulid miatt, ami kizárólag neked fontos, akkor is ha ez rosszul esik...

- 5. Ő mondta hogy nem megy, te meg elkezdtél erősködni hogy menjen, miután elmondta hogy meglepte a barátnője, gondolom egyértelmű volt, hogy megy vele, ha nem hívtad meg konkrétan a csajt, akkor sem, hiszen a srác írt hogy nem megy mégsem, te csináltál cirkuszt, hogy de menjen.

- 6. Fújd le az egész bulit persze azért, mert egy ember nem megy el, biztos jól esett volna a többi meghívottnak is,hogy ennyire rohadtul fontosak.. gyakorlatilag csak díszletek voltak.

- Végül benéztek, ott voltak 10 percet, majd leléptek. Épp ahogy az erősködésed hatására a srác megígérte. De ha meg ott maradtak volna tovább, az lenne a bajod. Mert ugye ők egy pár, ritkán találkoznak, kettesben akartak lenni, és ha nem lehettek volna kettesben is turbékoltak volna, ha a fejedre is állsz a szülinapodon....


- Ezek után én a helyedben bocsánatot kérnék a viselkedésemért és reméltem, hogy ezek után ő fog még velem szóba állni.

2019. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Elhiszem, hogy fáj neked az egész, sajnálom.

De vedd már kicsit észre magad.

Távkapcsolatban vannak és meglepte a barátnője, nyilván együtt akarnak lenni. "Ennyire egymásra kell cuppani?" Nem tudom mióta nem látták egymást, de a srác helyében én is csak beugrottam volna egy rövid időre aztán a párommal lettem volna. A csaj a barátnője, akivel azért jött össze, mert szereti, te meg csak egy haverja vagy.

Másrészt a te szülinapod, magadról kellett volna szólnia, de te csináltál egy bulit azért, hogy elcsábítsd a srácot [nem szép dolog]. Nem árult el, csak te hátrébb vagy a fontossági sorrendben és ez érthető. Nem mással hetyeg, a történetben te lettél volna/vagy a másik.


Ennyi jött le a sztoriból. Viszont ha a srác eddig fűzögetett, hitegetett téged, akkor ne is barátkozz vele, kuka.

2019. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

...én ezt nem igazán értem. KAPCSOLATA VAN. Te ezek után mit szeretnél? Lépjen ki belőle, mert éppen ő most az álompasid és csak úgy dobja el az egészet? Ez nem szerelem, ez valami sokkal sötétebb lelkület a részedről. Ha "szereted" akkor elfogadod, hogy ő azzal boldog, akivel. Bármilyen nehéz is.


De a többi amit írsz... Ez megszállottság, beteges dolog. Megcsalásnak érzed, hogy egy olyan férfi akivel csak max jóbarátok vagytok lefekszik a BARÁTNŐJÉVEL? Csoda, hogy alig voltak ott? Nem. Lerí rólad ez, szinte látom magam előtt az eszelős-megszállott tekinteted és az alig palástolt gyűlöletet a barátnője irányába.


Előbb-utóbb kerülni fog téged ez a férfi, mert senkinek nincs szüksége egy ilyen megszállott személy ismeretségére. És csak rajzfilmekben "vicces" az ilyen szituáció amikor anno Pepe la Pew borz vagy Pucca üldözött valami random csajt/csávót, mert csak.

2019. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!