Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Holtodiglan című filmben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Holtodiglan című filmben nekem tök bejön a pszichopata csaj - másnak is, vagy én vagyok túl morbid?

Figyelt kérdés

Okos, tud hidegvérrel racionálisan gondolkodni, ügyesen manipulálja az embereket, jó játékos, nem unalmas mellette az élet, élvezni lehet minden pillanatot - én vagyok túl morbid, vagy másnak is bejönnek ezek a tulajdonságok?

29/F


2019. aug. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Sokaknak bejön
2019. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Imádtam a filmet! Igaz én nő vagyok, de férfikènt tartanék egy ilyen embertől, viszont a filmben sem bántotta a párját. Jó nő:)
2019. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
szanálom
2019. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nem bántotta a párját - azt a "játékot" vagyis az egész huzavonát nem nevezném rossz dolognak, a srác helyében simán kibillentettem volna a nyerésből pl. "Hol a sérülésed, mikor annyi vér elfolyt a konyhában?"


Nem értettem a végén miért nem fekszik mellé a csávó, és miért zárkózik be egyedül a szobájába - én tökéletes biztonságban éreztem volna magam a csaj mellett :)

2019. aug. 12. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyan szinten felkúrt az a film, hogy az valami elképesztő..:'D

Mármint a csaj. Fuhh, belőlem kihozta az "állatot", ha itt állt volna előttem szerintem a szimpla nézésemmel megfojtottam volna. Egy beteg, szociopata hülye pitsa, már elnézést. Rám soha semmilyen film nem volt ilyen nagy hatással, de ennek a filmnek sikerült a színésznőt olyan szinten megutaltatnia velem, hogy ha véletlen olyan filmre kapcsolok a TVn, amiben ő szerepel, azonnal elnyomom. Belőlem nagyon nagy ellenszenvet váltott ki a szerepe..

2019. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

<nem unalmas mellette az élet,> az biztos


<élvezni lehet minden pillanatot>

na ebben ne legyél biztos, nagyon idillikusan tálalják a filmekben, persze az hogy bombanő játssza a szerepet, hidd el nagyban befolyásolhat téged.

Úgy mint az Elemi ösztön-ben sem átlag egyhén túlsúlyos jucika játszotta a karaktert, hanem Sharon Stone.

2019. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Ja apropó, azért kurt félre mellette a férje, mert unta a nőt, Amy-t, ha jól emlékszem. De csak mondom, ami először vonzó a másikban később közömbös vagy idegesítő lehet hosszú távon.

Rám a You című könyvben hasonló karakterű férfi volt hatással. Nagyon durva, megölt pár embert, mégsem nem lehetett rá igazán haragudni. Mellette a többiek borzasztó sekélyesnek és primitívnek tűntek.

2019. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdező, mikor voltál utoljára nővel? (úgy értem, amikor te dugtad, nem fordítva)
2019. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!