Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vajon szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vajon szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Messengeren megismertem egy csajt 1-2hétig rendszeresen minden nap irogadtunk, jól elbeszélgetünk mindenről amiről csak lehetett,inkább én kérdeztem őt,ő nemnagyon kérdezget felőlem,ez miért van?Majd egy találkozót is össze hoztunk jól elvoltunk én úgy éreztem, ölelkeztünk puszit is adtunk egymásnak majd pár nappal később megkérdeztem hogy nem hozunk e össze még egy találkozót erre nem kaptam választ majd több óra elteltével felhoztam egy másik témát.Vajon ez miért van?Talán nem szeretne már velem többet találkozni vagy nem igazán értem.Többször is előfordult hogy xy kérdésre nem kaptam semmi választ ez miért van?

Kérdezzek rá ismét hogy szeretne e találkozni?


2019. aug. 13. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvan veled, ennyi. Közben keresi a jobb lehetőséget.
2019. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm,aki ùgy van vele,hogy ha egy kérdést nem akar megválaszolni,akkor ùgy csinál,mint,aki nem hallja,vagy ha írásban,akkor ignorálja azt.Kínos lenne válaszolni,vagy nem akar,de ha válaszol râ,akkor szerinte a helyzet vitára adna okot,így figyelmen kívül hagyja a kérdést.
2019. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyjából hány évesek vagytok?
2019. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elüti veled az időt. Hagyd, elég nagy bunkóság, hogy nem válaszol a kérdésedre.
2019. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17l 20f
2019. aug. 13. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt 2019 augusztus óta, hogy ki van emelve a téma?

Szerintem érdemes lenne mással ismerkedni és őt elfelejteni, ha ignorált.

2021. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan keptelenek nemet mondani, igy marad a halogatas, es hogy tobbet igent se mond.
2021. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!