Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt tapasztaltam, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tapasztaltam, hogy a nők többsége szeretne, szeret utazgatni a világban. Vajon kinek a pénzéből?

Figyelt kérdés
Főként a huszonéves korosztályban tapasztaltam ezt, de tizenéves korszak végefelé is a lányoknál. Mindig a férfi pénzén szeretnétek majd, vagy magatok is előteremtitek rá? Utóbbi hihetetlen, ugyanis egy 18-20 éves lány, önálló kereset nélkül hogyan tudná előteremteni a pénzt az utazgatásokra?
2015. okt. 16. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretnék utazgatni, pl. gyerekkori álmom New York-ba eljutni. Viszont az biztos, hogy majd egyszer eljutok odáig anyagilag, hogy tudjak rá spórolni akkor megteszem. Nincs az a pénz, hogy elvárjam, hogy a párom fizessen ki egy ilyen utat. Ha megtehetné sem fogadnám el, a lelkiismeretem nem engedné...


N25

2015. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm kedves érdeklődésedet.

16 éves koromtól minden nyári szünetben dolgoztam (nem dohányzok, nem iszok alkoholt, a kikapcsolódás az ingyenes túrázás, rokonoktól pénz az ünnepekre), 18 éves koromtól (egyetem mellett) heti 4-5 napot dolgozok (hétvégék is benne vannak).

2015. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek utazgatni. Itthon szeretek ülni a fenekemen. Na, erre varrjál gombot. :)
2015. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Az a tapasztalatom, hogy sok maganyos pasi az onkielegitesen kivul altalanositgatasokkal mulatja szanalmas kis eletet.
2015. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Diákmunkáról hallottál már? Ha egy 18-20 éves lány otthon lakik még és az égvilágon semmire nem kell költenie, 1-2 hónap diákmunka bőven elég egy utazásra.
2015. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%

Diákmunkából mi?... Jézusom, ekkorát hazudni...

Legalább anonim oldalon ne kamuzzatok már, lányok!!

2015. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyrészt magam kerestem meg az útiköltséget huszonévesen is. Kivéve, amikor kórusban énekeltem és kórussal mentünk, mert akkor vagy a családok dobták össze, vagy összeénekeltük, ami koncerteken meg CD kiadásból összejött, abból fedeztük a kórus utazásait. Illetve egy kivétel volt még, amikor nagynénémhez utaztam ki egy hétre Svédországba, azt ő állta.
2015. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a szüleim fizették eddig az ilyen jellegű kiadásokat. Szép, nem szép, ez van, a suli elég sok időt elvesz az életemből, hogy ha mellette (mondjuk hétvégente) még dolgoznék is, akkor a legszebb éveim elhussannának mellettem. Párkapcsolatban élek, albérletben, van ösztöndíjam és a szüleim támogatásával ebből is kiveszem a részem, nem ingyen lakom együtt a párommal. Amikor nyáron nyaralni voltunk, egyrészt nyárra munkába álltam, másrészt meg ami hiányzott, azt kipótolták a szüleim. A párom egy petákot nem tett hozzá a dologhoz. Az, hogy néha meghív esetleg kajálni vagy meginni valamit, meg szerintem nyaralás nélkül is egy gáláns gesztus, én is szoktam néha ilyesmivel kedveskedni neki, ha éppen van miből.


Szóval, én így "teremtem meg" a pénzt a különlakásra és a nyaralásra, lehet utálni.


22 vagyok.

2015. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Milyen kedves, hímsoviniszta kérdés.

Én pl. Finnországba szeretnék elutazni, saját pénzen. Valószínüleg au-pairként megyek, így dolgozok és kint is vagyok, de elsőre nyilván csak 1-2 hétre vakációzni mennék. Miből? A keresetemből pár hónapig/1 évig férerakok annyit, hogy fapadossal kimenjek, internetes penpal oldalon összeismerkedtünk egy finn lánnyal, aki magyarul akar megtanulni-én finnül, tantíjuk egymást. Ha ő jön Magyarországra, majd nálam száll meg, és fordítva.

Ha mégsem jönne ez össze, akkor is lehet találni olcsón (szar) szállásokat, de úgyis egész nap kirándulnék, csak aludni mennék vissza a szobába, szóval legyen meleg víz+ágy+fűtés, és elég is.

Hát ennyi. Nem nagy etvasz, MINDEN lány meg tudja-és kapaszkodj meg- MEG IS SZOKTA

2015. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül korán nyomtam az entert.

*szokta ezt csinálni.

Önálló kereset nélkül, mint írtam: au-pairként is lehet élni-utazgatni több országban.

Vagy a szülei segítenek neki.

Miért baj az, ha egy lány utazgatni akar? É miért olyan hihetetlen, hogy NEM AKAR leköteleződni emiatt egy férfinak?

24/L-aki 18-20 éves korában is már tervezte az utazgatást (eü okokból nem lett belőle semmi)

2015. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!