Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony férfiak! Van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak! Van, aki kifejezetten jóképűnek látja magát, és kizárólag a magassága miatt nincs esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
*vagy kizárólag a jelleme miatt
2017. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Én ilyen vagyok. Több csaj ismerősöm is aféle baráti csipkelődéssel mondta már, hogyha 10-15 centivel magasabb lennék, akkor én lennék az egyik legjobb pasi a környéken, de természetesen nem győzködtek vígasztalni, hasonló szövegekkel, hogy "Tuti bukni fognak érted az alacsonyabb csajok csak ragadd meg az alkalmat". Ez még 16 évesen volt. Azóta csak még helyesebb lettem, elegánsabban is öltözködök, elmentem egyetemre és nyitottabbá is váltam. Amivel csak azt értem el, hogy a tinédzserkori szolid visszautasításokat felváltották a felnőttkori egoista nyers stílusú lekoptatások és még annyi esélyem sincs barátnőre, mint 5-7 évvel ezelőtt (24 vagyok). Több csajtól megkaptam, hogy jó alacsony vagyok (170) és csak emiatt nem akarnak velem kezdeni, amúgy arcra tök helyes vagyok blablabla. Mára már odáig jutottam, hogy meg sem nézem az utcán a lányokat/nőket, hanem csak nézek ki a fejemből, mert ha ők átnéznek felettem, akkor én minek csorgassam rájuk a nyálam.
2017. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az en baratom 165 cm, és nagyon jóképű. :) Előttem is voltak barátnői, volt magasabb is. Bár annak nem volt túl magas az intelligenciahányadosa. (Ezzel nem minősíteni akarom a magas lányokat, vagy a magas lányokat akik összejönnek alacsonyabb fiúkkal, de az a csaj tényleg kifejezetten ostoba volt). Bár azért vissza is utasították jónéhányan szegényt. :D De őt nem igazán zavarja a magassága, sosem volt feszült vagy frusztrált miatta, ha poénkodnak vele nevet Ő is és ennyi. Szerintem nem nagy katasztrófa alacsonynak lenni, csak nem kéne nagyon ráforogni a fiúknak erre.
2017. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem ezt a férfihisztit a magasság miatt. Mintha nem lenne kismillió alacsony nő, akik közül lehet válogatni.
2017. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
170 centivel még messze nem vagy olyan alacsony, ha 160 centi vagy alacsonyabb lennél még talán meg is érteném a problémádat, de tekintve, hogy a női átlagmagasság 163 centi, így bőven magasabb vagy az átlagnál, hát még az alacsonyabbaknál. Az, hogy nem tudsz becsajozni, nem a magasságod miatt van, persze nyilván könnyebb erre fogni.
2017. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#4, #5: Az alacsony nők sem tekintik férfinak az alacsony férfiakat. Náluk is 175-180 centinél kezdődik az alsó határ.
2017. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas, ahogy a sikertelenségeteket a nőkre fogjátok. Elég sok példát látok a környezetemben, ahol alcsony párok boldogan élnek.
2017. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy alacsony férfit, akinek van párja. Meg magasat, akinek nincs. Nem ezen múlik
2017. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Én ismerek egy srácot aki 21 évesen 155cm körül van, szép barátnője van!
2017. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyennek az idióta komplexusai meg az elviselhetetlen személyisége miatt nincs barátnője.
2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!