Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis többet szeretne, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis többet szeretne, mint szexkapcsolat, vagy ezek rendben vannak az ilyen kapcsolatoknál?

Figyelt kérdés

Nem akar elvileg többet egyikőnk sem, megbeszéltük. Még csak beszélgetünk, mégis olyan néha, mintha nála többről lenne szó sima testiségnél. (Ő a férfi)


Pl: elég sokat ír,keres kitartóan (néha már kicsit túlzóan is), megosztja velem az élményeit (magától), szeret velem beszélgetni (látom is és mondta is), nem csak a külsőm dicséri, hanem belső tulajdonságaimat is bőven, és elég sokszor járok az eszében. Nem is kifejezetten szexuális téma van a középpontban sem, max inkább udvarolgat.


Ez így szokott alakulni, vagy esélyes, hogy érzelmek is vannak benne? Ő azt mondta nem, de ha mégis, azt sem akarom, hogy szenvedjen.



2019. aug. 13. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak játék a részéről, nyugi. Ha ott lesztek , megd.ug, es mehetsz is amerre akarsz.
2019. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Miota tart ez koztetek?
2019. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
# 1 Miért kéne játszania szerinted, amikor pont én voltam az első, aki közölte vele és meghúzta itt a határt, mert nem akarok komolyat? Csak kérdezem..
2019. aug. 13. 22:01
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Mert mi nők gyorsabban tudunk erzelmileg kötődni egy pasihoz mint fordítva. Én is azt hittem, hogy mitnekem egy szexkapcsolat, és úgy jöttem ki belőle , hogy ...na hagyjuk is.
2019. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

# 2

Már régebb óta észrevettem hogy vonzódik, de mostanában kezdtünk csak beszélgetni úgy

2019. aug. 13. 22:05
 6/27 anonim válasza:
77%

Szerintem csak erzelmes ferfi,es lehet hogy nem eleg neki annyi,hogy csak szex es kesz hanem szeretne beszelgetni meg megismerni

2.-ik voltam

2019. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ugyanilyen kapcsolatom. Tök olyan volt, mint az igazi, csak mégsem.🥺
2019. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

de mondjuk az egészet nem is értem. Az egész szexkapcsinak van aposztrofálva. Egy pasi ritkábban teszi bele rögtön a “lelkét “az ilyenbe. Pont fordítva, inkább csak szex.

Vagy mondja meg, hogy ő többet akar, de ezt meg nem teszi. Csodára vár? Vagy te is úgy vagy vele , Kérdező titkon, hogy nem baj ha több lesz?? ( mert ez is olyan , ehem ehem, hogy aggódsz érte )

2019. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Miért nem adsz neki egy esélyt? :O
2019. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ok, talán túl komolyan veszem az embereket. :D

Lehet tényleg csak nagyon jól megjátssza az egészet a szex miatt (de akkor vicces, mert eléggé feladtam neki a labdát, ezek szerint én tök máshogy reagálok arra, amikre mások a bugyit dobják le). És eleve mindketten tisztáztuk, hogy nem akarunk komolyat.


A megérzésem az volt, hogy nem megjátssza, pláne, hogy már nekem volt sok kicsit amennyit keres, mindig szinte rögtön ír, és várta is, hogy írjak..) De akkor ez tök normális.

(azért a mélyebb beszélgetéseknek van hátránya is, amikor meg van a másikkal a közös hang.)


#70% ő a férfi (mivel nem akarnék többet, pont ezért nem is mondaná el valszeg). És nyilván nem akarom szívatni vagy kínozni, attól még értékes embernek tartom.

2019. aug. 13. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!