Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy kapcsolatban élő férfi egyszeri szexet egy másik nőtől, mikor otthon is minden rendben van?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a férfinél a mozgatórugó? Annyira megkívánja a másik nőt, hogy kell neki a szex ahhoz, hogy lehiggadjon?
2019. júl. 8. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanazért, amiért néha beugrasz egy hamburgerre akkor is, ha otthon van a hűtőben párizsi.
2019. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy nem szerelmes + nincs gerince
2019. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon okos vagy! 🙂


Otthon a kényelem, máxnál az izgalom.

2019. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen esetekben otthon aligha van minden rendben...

Aztán pedig - alkalom szüli a tolvajt. Van aki ellenáll, van aki enged a kísértésnek. Embere és jelleme válogatja.

A férfiak többsége él az alkalommal és megeszi a tiltott gyümölcsöt (A nők sem sokkal különbek ám!).

Ffi.

2019. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Akár még szerelmes is lehet, de vannak olyan pasik/nők is/, akik képesek arra,hogy egy jól működő kapcsolat mellett élve az újdonság varázsával, félrelépjenek.Ráadásul minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek amikor fogékonyabbak vagyunk a másik csábítására.
2019. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Megválaszoltad: férfi.
2019. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló! Szerintem te vagy nagyon okos, sok simi a buksidra, de úgy látom, valamit mégis el kell magyarázzak neked hatalmas intelligenciád ellenére is.:) Tudod, mi nők másképp gondolkodunk, mint a férfiak, ezért számomra elmépzelhetetlen lenne, hogy amennyiben szeretek valakit és otthon minden rendben, félremenjek, de mivel nem vagyok szűklátókörű, így azt is tudom, hogy a férfiaknál ez másképp van és kíváncsi voltam az ő nézőpontjukra is.:)
2019. júl. 8. 10:38
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, talán azért mert nincs gerincük.


Én pont pár napja küldtem el egy férfi ismerősömet (az egyik barátnőm öccse ráadásul) melegebb éghajlatra messengeren, majd töröltem és tiltottam is onnan, mert még a menyasszonyát is ismerem és bepróbálkozott, mondván hogy nekem nincs párom, akkor miért ne.

2019. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8: Én is tapasztaltam ilyen dolgokat és már komolyan nem tudom, mi játszódik le a fejükben, de az fix, hogy teljesen más a gondolatmenetük, mint nekünk és sosem fogjuk megérteni őket.
2019. júl. 8. 10:58
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

Előbb tudod, aztán mégis megkérdezed... egyre furcsább lesz. Na mindegy, nem érdekel.


És ez nem férfi-nő ügy. Csak simán nem monogám a pasi. Nők sem azok

2019. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!