Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem keres? Mi lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem keres? Mi lett hirtelen a baja? Miért változott meg ilyen hamar? A barátságát is végleg elvesztettem?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel régóta barátok voltunk..mindent tud rólam..énis róla..

1hónapja elmondtam neki,hogy többet érzek iránta mint barátság.. akkor aztmondta,hogy megbeszéljük majd..

azóta megváltozott.. egyre kevesebbet irt és egyre "bunkóbban" válaszolt.. 1hete irtam neki,hogy hiányzik..és irtam neki,hogy gondolom én neki nem hiányzok..válasza: miért sokkolsz? azóta nem válaszol az üzeneteimre.. semmire.. egy ismerösöm irt neki,hogy szarul érzem magam emiatt..irta neki,hogy hétvégén megbeszéli velem személyesen,mert hosszú lenne leirni...

és amint ma kiderült..nem jön hétvégén..inkább máshova megy..



2012. júl. 27. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

megijedt és inkább elszaladt.

csak meg akart dugni, nem számított arra, hogy te nyálas nyalifali kapcsolatot akarsz

2012. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Jobb neked nélküle.


Ne haragudj, de ha Ő nem szeret Téged akkor felesleges erőltetni, abból csak még nagyobb fájdalom lesz.


Pl.: Én beleestem egy lányba akivel csak barátok voltunk. Elutasított mikor megmondtam neki. Mondtam hogy jó akkor én nem maradok a barátja mert csak fájdalmat okoznék magamnak. Erre a csaj (hogy lehet valaki ennyire hülye?) közölte hogy de én fontos vagyok neki, meg nem akar elvaszíteni... Képzelheted. Majdnem egy évig csak szenvedtem.


Szóval barátság: NEM.

A szerelem és a barátság kizárja egymást.

2012. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal ő nem akar barátságnál többet. És mivel tudja, hogy te többet érzel iránta, így inkább távolságot tart veled, ami nem is rossz ötlet. Én se tudnék jópofizni annak az embernek, akiről tudom, hogy odáig van értem, de én nem akarok tőle semmit.
2012. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akar többet, de így már a barátságod se.. Tanulj ebből máskor ne rohanj le valakit.És ne másokon keresztül intézkedj, gyerekes..
2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem keres mert ő nem akar tőled semmit. De nem mondja ki nyíltan sem, ezért inkább elbújik. Elég bunkó dolog. Annyit tehetsz még esetleg, hogy megírod neki (legvégső próbálkozás, ha erre sem reagál hagyd a francba!! ) hogy ha nem akar tőled semmit te megérted, de továbbra is szívesen barátkoznál vele, és (nem ártana kamuznod egy kicsit, ha megakarod tartani) hogy lehet nálad is ez csak egy hirtelen fellángolás volt, mert pl. régen volt barátod és magányos vagy...stb. valami hasonló, és hogy fussatok össze tisztázni. Csak ne érzelegj, lazán írd le neki ezeket..persze normális megfogalmazásban, nem úgy ahogy én most összecsaptam:D

De ha nem bírod ki, hogy ne legyen több köztetek, akkor ne keresd...mert csak szenvedni fogsz!

2012. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!