Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az alapvető igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az alapvető igények amit elvártok egy férfitól?

Figyelt kérdés

Minden téren érdekel, hogy mi az alapvető igényesség amit elvártok egy férfitól, ezen felül érdekel az is amit nem alapvető, de jó, ha rendelkezik vele egy férfi.


Olyan dolgokra gondolok: iskolázottság, mennyire fontos az, hogy veled egyenrangú iskolázottsága legyen, fontos-e, hogy diplomája legyen. Öltözködés terén milyen elvárásotok van egy férfi felé. Ápoltság terén mit vártok el egy férfitól, mennyire figyeljen oda saját magára pl. használjon krémeket, borotválkozás terén, hajápolás terén, szőrtelenítés. Étkezés és sport terén, mennyire fontos számotokra, hogy sportoljon egy férfi, hogy odafigyeljen az egészséges táplálkozásra. Számos más terület is van gondolkodás terén, vagy önmagában a kapcsolat terén a másik fél felé, remélem értitek, hogy mire gondolok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. aug. 14. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mindegyike a külsőségeket érintő tulajdonságok. Amolyan hiúság, elegancia, igényesség. Viszont ezek totál nélkülözhetőek, illetve nem. Annak függvénye, hogy mit keres a másik. Szóval ezek nem alapvető(!) igények. Alapvető igény az érzelmi és anyagi biztonság. És nincs több. A többi egyéni hepp.
2019. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csupa külsőségről kérdeztél. Az én “elvárásom”, hogy ne ennyire a külsőségek körül forogjon az élete. Jó ha megvannak ezek, sőt, de ne vágjon fel vele és ne csak erről tudjon beszélni...
2019. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolázottság nem érdekel. Szeresse, amit csinál, vagy legalább legyen része a terveiben, hogy eljusson vele a céljához. Meg tudjon belőle élni, esetleg kicsit félretenni. (Ugyanezek igazak rám is.) Ha kiemelkedően jó a szakmájában, az nyilván nagyon pozitív. Akár egy nagyon jó asztalos, aki elképesztő, egyedi darabokat gyárt, vagy efelé halad, akár szuper tehetséges mérnök (csak hogy nem diplomás, és diplomás szakmát is írjak). Ez nem elvárás, de tiszteletet ébreszt.

Öltözködés: legyen tiszta, és lehetőség szerint ne agyonkopott, 10 éves pólókban járjon, meg kordbársony nadrágban. A kockás ing nekem nagy gyengén, akár lezseren, farmerral is, de egy szimpla póló-farmer is teljesen rendben van. A vicces, esetleg kicsit geek mintás pólók szintén megfogják a tekintetemet.

Ápoltság: legyen tiszta. Az már egy nagyon jó kezdés. Persze, ha épp akkor ment a körme alá kosz, vagy épp összekente magát valamivel, az mindenkivel megesik, de azért látszik, ha ez csak megtörtént, vagy nem is tisztálkodik. A haja ne legyen töredezett, zsíros, és az sem hátrány, ha jól áll az arcához a fazonja. De ezen bármikor lehet változtatni, szóval elnézhető számomra. Személy szerint nem szeretem a szakállat, szóval ha szépen borotvált, az jó pont. Kencefice csak akkor kell, ha valami miatt problémás a bőre. Ha ez így van, akkor azt ne hanyagolja el. A szakáll mellett máshol se nagyon szeretem a szőrt. Se a mellkason, se a háton. Hónaljon határeset, ha lehet inkább ne, de ezt még el tudom fogadni. Intim területen, ha nincs borotválva, nem zavar, de egy kis fazon, esetleg rövidre vágás nem hátrány.

Étkezés, edzés: jó pont, ha egészségesen eszik, amíg nem viszi túlzásba. Azért jó néha bűnözni, és betolni egy nagy adag pizzát, vagy hambit. De a másik véglet se jó, ha mást sem eszik, mint gyors, és zsíros kaját, meg szendvicset. Sportolni, ha szeret, tegye. Nem rossz dolog, sőt, abszolút pozitív, de nem kell élsportolónak lenni, ahogy kényszerből is elég visszás.


A belső alapvető igények pedig szerintem már unalomig vannak hajtogatva. Hűség, őszinteség, lehessen vele beszélgetni, legalább 1-2 témában legyen jól tájékozott, ne féljen a konfliktusoktól, de ne is keresse, kreálja azokat...stb.

2019. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Iskolázottság terén mondjuk én úgy vagyok vele hogy inkább legyen iskolázott, főiskolás egyetemista. Volt szakmunkás barátom nem is egy viszont nem tudtam velük jókat beszélgetni. Nem nagyon volt közös téma és mindig éreztem egy szakadékot. (Viszont ezt ne úgy vegyétek hogy én fellengzek, ez csak tapasztalat). Külsőségek nem érdekelnek. Ami még fontos hogy ne legyen anyámasszony katonája, legyen kedves, megértő, segitőkész......stb.
2019. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső: legyen nálam nagyobb, ne legyen feminin v ápolatlan

Belső: átlag feletti IQ, ne legyen szélsőségesen liberális (még jobb ha egyáltalán nem az), ne legyen hímsoviniszta, ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne legyen drogos vagy alkesz.


Aki ezt nem hozza, az esélytelen.

2019. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!