Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hanyagolja el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolja el egy kapcsolatban idővel sok férfi az alapvető tisztálkodást?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Kikérem magamnak! Az ánuszrózsámról is ehetnél!

Van kérdés?

2017. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Honnan van ez a statisztikád?
2017. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Nálad, mit jelent az alapvető tisztálkodás?
2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Kifogott halat minek etetni.
2017. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Itt is van olyan "elv", hogy a srác azt mondja, hogy most azért nem ad magára, mert nincs ki miatt. De ha lenne egy nője...

Aztán ha valami hatalmas csoda folytán lesz nője, akkor se tart sokáig a lelkesedés. Egy idő után lusta lesz, meg biztos benne, hogy nem lép le a csaja.

Nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan hagy el dolgokat.

2017. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez kicsit fordítva van szerintem, a mostani állapot az alap, csak a kapcsolat elején még leplezte.. :)

Valamilyen szinten érthető annál, aki nagyon fárasztó munkát végez, ha csak be szeretne dőlni az ágyba és aludni. De természetesen nem minden nap, az tényleg igénytelenség. Bár persze tényleg nem mindegy te mit értesz alapvető tisztálkodás alatt. Ez nálam csak a fürdést, fogmosást foglalja magába.

2017. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Mert sajnos sok nő van olyan hülye,hogy ezt eltűrje.

Volt nálam ez már váló ok,hogy valaki akkor se zuhanyzott,ha már 2-3 nap után,nuku tisztálkodással olyan volt,hogy ahhoz képest a rohadt hal jázmin illatú. Egy ideig próbált adni magára az ipse,de kb. 3-4 hónap után kijött az igazi énje. :/

2017. dec. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

A viszont kérdésem:


"Miért van az, hogy a csinos nőkből egy-két év házasság után slampos, kövér banyák lesznek?!"

2017. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanazért amiért a nők is. Csak ők el is kezdenek hízni.
2017. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Győrfi Marianna válasza:
100%
Én magam is találkoztam olyan férfiakkal akik nem fürödtek rendes állásuk volt mindig szólnom kellett hogy fürödjön meg .Ezek akkor történtek mikor párkapcsolattal próbálkoztam .Mivel én magam a tisztaságot szeretem nem foglalkoztam ilyen férfiakkal .Volt lakásuk ,munkájuk de nálam is ez válóok! Olyan is volt hogy ő nem fürdött és rám próbált ilyet kenni holott én különösen fontosnak tartom a tisztaságot!
2017. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!