Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennap azért veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennap azért veszekszik velem a párom mert műkörmeim vannak és gyakran járok fodrászhoz is. Mikoze van ehhez a pasiknak?

Figyelt kérdés

Jó drága de azért dolgozom hogy magamra is koltsem.

Imádom a műkörmeim.

Miert nem érti meg hogy ez nekem jó? Szeretek csínos lenni.

Ruhákat is sokat vásárolok az is baj neki hogy minek költok annyi pénzt.

Nagyon szeretem de már unom is nagyon. 3 hónapja vagyunk egyutt


2019. aug. 14. 18:50
 1/7 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem leirni hogy ő meg a kocsijára költi a pénzt és én nem szólok érte soha. 1x mondtam neki és megsértődött és hogy az nem hülyeség.
2019. aug. 14. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha a magad pénzét költöd, akkor nem szólhat bele mire költesz. Viszont a nők közül meg olyat, akinek nincs ennyi cicomára igénye.

3 hónap az semmi, nem is illetek össze.

2019. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha 3 hónap alatt így belemászik a pénztárcádba, akkor mi lesz később?
2019. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap, és máris ilyenen megy a vita? Én nem terveznék a helyedben hosszútávra. Mások a prioritásaitok, életviteletek, és ráadásul már a legelején megpróbál szabályozni.

Én sem vagyok oda a műkörömért, műhajért, és az ilyen stílusú nőkért, de pont ezért nem választok társnak ilyet. Ha ő ebbe belement, akkor vagy fogadja el, és ne szóljon bele, hogy a saját pénzedet mire költöd. Vagy engedjétek el egymást.

2019. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze ahhoz, hogy mire költesz.

Még ha együtt élnétek és közös kasszán lennétek.... De egy 3 hónapja ismert pasi esetében elég vicces dolog.

2019. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy hülye gyerekes csávót fogtál ki. én szeretem ha egy nő ad magára és igényes. az meg h a saját pénzét mire költi 0 beleszólásom van. de ha közös kasszán vagyunk, egy műkörömnek meg egy fodrásznak akkor is bele kell férnie.
2019. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar a műkörmöd miért jött össze veled ? Amúgy és saját pénzből miért baj ? Ha ezt nem érti meg főleg azok után hogy te sem szólsz bele abba hogy ő mire költ akkor tényleg elég gyerekes és nem hozzád illő
2019. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!