Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kiábrándító, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító, vagy taszító, ha egy magas férfi vékony? Próbál tenni ellene, de hiába, egyszerűen ilyen a genetikája.

Figyelt kérdés

Amíg volt kapcsolatom nem agyaltam ilyeneken.. Aztán már egy ideje nincs barátnő, és ismerkedem, úgy érzem legtöbbször megvan a közös hang, jókat beszélgetek lányokkal, vannak pillantások is, amikben úgy benne van a tűz, de valamiért nem érzem azt, hogy ez olyan intenzív lenne a nők részéről.

És igazság szerint, az zavar a leginkább, hogy már nem egy lánytól hallottam vissza, hogy vékony vagyok és ezért nem jövök be nekik.

Sokat mozgok, néha lejárok terembe is, de nem akarok pl kigyúrt felsőtestet.. engem az állóképesség mindig jobban érdekelt. gyakran megyek úszni, bringázni, de nem emelek nagy súlyokat, meg ilyesmi.

Nyilván nem anorexiás vagyok, meg minden, de egyébként bármennyit is eszem képtelen vagyok jelentősen 70 kiló fölé menni, a 75 csak egy álom.. 70-71 vagyok általában. Zavar, de nincs mit tenni, egyszerűen próbáltam már több módszert is, de hiába, pedig egyébként már nem vagyok 20 éves sem:D és nagyon sokat tudok enni, de nem hízok egyszerűen.

Szóval az akarat megvan, de mégsem jönnek a kilók. És emiatt úgy érzem a csajok sem:D

Tényleg ennyire számít ez a súlykérdés? Vagy lehet túlgondolom?

Jó, nem szoktam erről panaszkodni lányoknak, de ha feljön, hogy vékony vagyok akkor azért elmondom, hogy hiába, pedig teszek ellene és engem is zavar, de mégsem tudok mit tenni, ilyen a genetikám..

Nem tudom mit tehetnék.

Igazából már lehet nem is a csajokkal szemben zavar ez, hanem magammal szemben.. franc tudja.

Ja, azt elfelejtettem, hogy 180 magas vagyok, szóval ehhez a 70 kiló nagyon kevés.



2019. aug. 15. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Pont van egy ilyen ismerősöm, mintha ő írta volna ki a kérdést, csak ő nem szeret úszni.


Az a helyzet, hogy ő is a súlyára fogja rá, hogy nem jönnek neki a nők, közben meg nem lát tovább a saját orránál. Magadban keresd a hibát, ne a külsődön. Ha az önértékelésed rendben van, akkor lehetsz vékony is.


Még egy hasonlóság közted és az ismerősöm között: Ő is nagyon jókat beszélget lányokkal, már-már túl jókat, ő azt mondja csak barátkozik, de mindenki más szemében úgy tűnik, hogy ő minden nőt fűz. Gondolj csak bele, milyennek tűnik ez annak a nőnek a szemében akivel szeretne összejönni.


Szóval kétlem, hogy itt a súlyproblémád lenne a bajok okozója.

2019. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
81%

Nekem is ez volt életem Nagy Problémája huszonéves korom előtt, amíg rá nem jöttem, hogy milyen sok nő szereti a magas és vékony férfiakat. Persze ezt akkor nem lehetett elmagyarázni nekem, mindenféle módszerrel próbáltam hízni a tömegnövelőktől kezdve a kényszerű evésig (még étolajat is próbáltam inni kétségbeesésemben, ennyire rossz volt a helyzet), persze sosem tapadt meg semmiféle kiló az anyagcserém miatt.

Végül egy jóbarátom megtanított rendesen öltözködni és elfogadni magam, elkezdtem kezdeményezni a nőknél, csetelni és társkeresőzni (kilencvenes évek, akkor kevesebb online lehetőség volt), és az első randikkal épült fel az önbizalmam. Akkoriban 192/75 kiló voltam.

Most, huszonévvel később az agyagcserém lelassult és feljöttek a kilók, 192/97 vagyok pocakkal és kicsit visszasírom azokat az időket, amikor tök mindegy mit és mennyit ettem, nem látszott rajtam és nem kellett magamra figyelnem.

Azokat a nőket keresd, akik a te testalkatodhoz vonzódnak. Ne ragadj le azoknál, akik szívesen eldumálgatnak veled mert egy ideig lekötöd őket, de nem igazán akarnak tőled semmit.

2019. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, értem amit írsz.. viszont, pl társaságban az elején amíg nem ismerem a többieket addig csendesebb vagyok, inkább megfigyelő.

Ha már ismerek mindenkit, akkor fesztelenül csipkelődök, és odaszólogatok lányoknak, de ez nem fűzés szerintem, csak ilyen kötözködés :D Viszont ha pl egy lánnyal beszélgetek, akkor lekorlátozom a figyelmemet illetően, szóval ennyiből ezzel a dologgal nem értek egyet.

De azért köszi a választ!

2019. aug. 15. 17:06
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj, én 185 cm vagyok és 67kg és simán összejövök top csajokkal is. Szóval nekem elhiheted, hogy rohadtul nem a kilók számítnak. Inkább az a baj, hogy te mit gondolsz magadról, ha nem vagy elégedett magaddal, azt a csajok messziről megérzik ,van erre egy külön radarjuk, és elkerülik az ilyen férfiakat. Szóval először fogadd el magad így ahogy vagy, aztán maguktól fognak jönni a csajok, úgy hogy neked alig kell tenni érte valamit.
2019. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Okés, köszi srácok:)

30 vagyok, 180/70 :D szóval az arányok akkor stimmelnek, az viszont igaz, hogy az öltözködésen van mit javítanom.

2019. aug. 15. 17:08
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen ez az ismerősöm is pont azt mondta, hogy ő csak haverkodik lányokkal, nem flörtöl. :) De kb minden közös ismerősünk szerint fűzi a nőket. Ő pedig nem hiszi el, hogy kívülről ez látszik. Hozzáteszem azok a nők, akikkel így csipkelődik, szintén azt hiszik, hogy többet akar tőlük. Én a helyedben nem vetném el azt, hogy ezen változtassak.

Mint mondtam, azaz ismerősöm se ismeri el, hogy mit is művel a nőkkel. Nincs benne rossz szándék, de kb mindenki a környezetében rossznak hiszi.

2019. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem volna ciki vagy ilyesmi ha fűzném őket, szóval akkor bevallanám. Nem akarok ám szívózni, de azért az kicsit faramuci, amikor más jobban akarja tudni, hogy én mit akarok a másiktól, mit amennyire én tisztában vagyok a "terveimmel":D szóval érted.. na, nemár :D és eszem ágában sincs változtatni, ilyen vagyok, nekem ez így jó, nem ölöm meg a személyiségem csak azért, mert mások felreértik a viselkedésem és valótlanságot feltételeznek rólam, csak amiatt, mert más vagyok mint a többség, meg mert mondjuk lazábban vagy nyitottabban álok a haverokhoz, vagy mert nem vagyok befeszült másokkal szemben.. Szóval a-a!

Hát, igazából ebben a tekintetben azt mondom, tojok azokra akik bármit is gondolnak rólam, gondolják csak. :D

Érted, no offens, csak na, lazán, nem kell befeszülni.. de ettől még nem fűzök senkit:D

2019. aug. 15. 17:20
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Rossz lehet, hogy rád nem vonatkoznak a biológia és a termodinamika törvényei és az elfogyasztott plusz kalóriák a te esetedben nyomtalanul eltűnnek az éterben. :)


Amúgy egy csomó ropi srácot látok szép barátnővel, szóval a fenti "fogyatékosságod" ellenére is lehet sikered.

2019. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, csak válaszoltam a kérdésedre.


Akkor legyél laza, csinálj mindent úgy tovább, ahogy eddig is.


De ha nem fordult volna meg a fejedben, hogy valami baj van veled, nem tetted volna a fel a kérdést.


Választ kaptál. Többet is. Mások is mondták, hogy nem a kilóddal van a baj. Te döntöd el, kinek hiszel.

2019. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jól van már:D ne magyarázkodj
2019. aug. 15. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!