Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi valóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi valóban a nagyon vékony nőket szereti, vagy csak a média nyomatja ezt?

Figyelt kérdés

A nagyon vékony alatt ilyesmi testalkatra gondolok:

[link]


[link]


[link]


Hogy a nők legtöbbje ilyen alakot szeretne, az tény, mert ezt látjuk kb mindenhol, az ilyen alakon minden ruha jól áll, modellek, stb. Aztán a legtöbbünknek nem lesz, mert genetika.


De a férfiaknak is ez az etalon, és csak kevés kivétel van, akinek nem, vagy jobban megoszlik a dolog?


2019. ápr. 2. 10:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Úgyis lesz, aki nem hiszi el, de: az első lány elmúlt 18
2019. ápr. 2. 10:37
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Média nyomatja szerintem, nyilván nem utasítanám ezt sem vissza, de jobban szeretem, ha van mit fogni egy nőn.
2019. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Én például szeretem őket akiket belinkeltél, de a hurutos hasmenést talán egy kicsit jobban. :D Komolyra fordítva sokaknál előny a vékonyabb alkat, de rájuk én tennék egy 6-10 kilót még ugyan ilyen arányok mellett. Ők már szerintem túlságosan soványak.

32/f

2019. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
A képen látható lányok nem nagyon vékonyak, hanem csinosak. És igen, inkább velük bújik össze a férfi, mint egy elhízott hájpacnival.
2019. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb nő az izmos kigyúrt férfiakat fogadja el párjának, vagy csak a média nyomatja ezt?


Szerintem nem vékonyságtól néz ki jól valaki, nézhet ki valaki rosszul is, ha nem étkezik egészségesen, vagy nem sportol, vékony nőnek is lehet formátlan, narancsbőrös a teste, csúnya bőre, ezzel szemben egy teltebb nőnek lehet kisportolt, feszes, jó alakja. Sok nő nem sovány akar lenni, hanem összességében szép akar lenni, és ez nem csak a vékonyságon múlik.


Az elhízott, kövér nőket sokan nem szeretik, de nem is a vékonyság az ideálja mindenkinek, hanem a normális testalkat, bármi ami az igényesség keretei közé fér.

2019. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
4.: tiszteletben tartom az izlésed, de mi indokolja azt, hogy ilyen bántó módon nyilvánulj meg sok hozzád hasonló illetővel egyetemben? Jó érzés így a napodban az, ha valakinek lelki sebet okozhatsz, vagy miért teszitek? Ezeket nem értem. Miért nem lehet kulturáltan kifejezni a véleményt, miért érzitek szükségét annak, hogy más emvereket verbálisan bántsatok?
2019. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4, az hogy nagyon vékonyak az, hogy csinosak nem zárja ki egymást, ez nem két ellentét

(bár a csinost többnyire nem alakra értik)


És az ilyen alak meg az "elhízott hájpacni" között még rengeteg fokozat van.

2019. ápr. 2. 11:01
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

nekem egyáltalán nem jönnek be ezek a csontvázak.. a nőiesen telt nőkért vagyok oda ;)

ez utóbbi nem összekeverendő a kövérséggel. mert mostanság ez a két véglet van, csontikáink és a "plus size" fogadd el magad modellek, akik a + 100 kilós kategóriába tartoznak

2019. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

A képen látható lányok lányok, nem pedig nők.


Sajnos a legtöbb férfit izgatnak a tinitestek(18 is tini, hiába szavazhat nálunk, biológiailag fejlődésben lévő test)


Szerintem is szépek, sőt, gyönyörűek, pedig nő vagyok. Pont, mint a nyúlánk vékonyan izmos fiútestek, ugyanolyan szépek. De vonzónak nem látom már.


Én olyan férfit szeretnék, aki látja, hogy szépek ezek a testek, de vonzónak egy beérett nő testét tartja, ahogy én is szívesebben lennék egy kicsit szőrös, kicsit zömökebb, masszívabb férfitesttel, mint egy nyúlánk vékonyan izmos teljesen szőrtelen fiútesttel.


A média azért nyomatja, mert erre van igény. Mióta a plussizera is van igény(elhízottak kerültek többségbe), azóta az is előtérben van, minden sarkon egy extralarge modell integet.

2019. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
Tény hogy nyomatja a média a vékony testalkatot, de egyszerűen azért, mert esztétikus, és mert fiatalságot és egészséget sugároz. Melyik férfi nem akarna egy fiatal és egészséges csajszival együtt lenni? Befolyásoló szerepe a médiának nem sok van. Régen nem volt divat az ilyen vékony alkat magasztalása, de hogy az utóbbi évtizedekben ilyen népszerű lett, az azért van, mert kiderült: ez több férfinak tetszik, mint a rubensi alkat. Hiába lenne tele az összes magazin és tv műsor plus size modellekkel, akkor is csak a férfiak egyik vékonyka rétegének tetszenének...
2019. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!