Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki volt már vékony és telt is? Mikor voltál vonzóbb a férfiak körében?

Figyelt kérdés
Valószínűleg pajzsmirigy-túlműködésem van, nem tudok hízni. Jó alakom van, de elférne rajta pár kiló. Ha megműtenek, akkor viszont 50% eséllyel átesek a ló túlfelére és nagyon hízékony leszek. Nem tudom, melyik a jobb..vékonynak lenni, vagy teltebbnek?

2019. febr. 10. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Mindkét verziót zabálják a pasik ha nem kóros persze az elhízás, és te sugárzó, kedves, mosolygós jólelkű nő vagy. ;)
2019. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én 165 cm 47 kg voltam, majd hirtelen a semmiből elkezdtem hízni és 65 kg lettem, akkor derült ki, hogy pajzsmirigy alulmüködésem van. A párom szerint túl vékony voltam 47 kilósan, neki jobban tetszettem telten, viszont én utáltam, szerencsére sikerült egy gyógyszert találni, ami használ és most 56-57 vagyok, én még mindig elégedetlen vagyok kicsit magammal, de párom imád és ez sokat segít.
2019. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Az egészségedet nézd, ez a legfontosabb, az másodlagos,hogy vékonyabb vagy teltebb b alkattal jönnél be a pasiknak.
2019. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Én annyit tudok nevetni ezen a lepontozáson, egy szimpla válasznál... komolyan durva szeretet hiány lehet odaát az arctalan éterben, hogy még a második válaszolót is 0%-ra pontoznak le. Ez érthetetlen. :D
2019. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

PM túlműködés komoly szívproblémakat okozhat, szerintem kisebb rossz ha jobban kell figyelni az étkezésre.


PM alulműködésem van, voltam vékony és husis is, szerintem egyformán érdeklődtek irántam.

2019. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
En 170 centisen vagyok kb 66-68 kilo, ennel vekonyabb nem voltam, csak koverebb, nyilvan most sem vagyok vekony, de nem ugy latom, hogy taszitanam a ferfiakat, mindig hallom, hogy most epp ennek meg annak bejovok, pedig amugy egy savanyu fap1na vagyok, szoval szerintem igazabol tok mindegy, amig no vagy es nem teljesen visszataszito, addig ugyis vonzodn fognak hozzad a ferfiak.
2019. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Amióta híztam, jobban érdeklődnek, kevesebbet bántanak az emberek.
2019. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én 168 centi vagyok, jelenleg kb. 68 kg.

A "versenysúlyom” olyan 54 kiló körül van, tehát most elég daginak érzem magam.

A férfiak hozzáállása irányomban nem változott, mióta meghíztam, párom is van, aki gyönyörûnek tart, de engem már kezd nagyon zavarni.

Nekem nincs mentségem, egyszerûen egy halogatós, lusta tipus vagyok.

2019. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
#4 Miért lenne érthetetlen? Szerintem az érthetetlen, ha valaki 56 kilosan érzi magát teltnek, vagy 65 kilosan úgy beszél, mintha az valami vészesen kóros elhízás lenne 165 cm-hez...
2019. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

170cm vagyok, voltam 50kg is néhány éve, de a normális súlyom 58-62kg között ingadozik.

Leírva volt, aki még az 50kg-t is sokalta (az itt írók), de aki látott, mind azt mondta, nem néztem ki egészségesnek.

Nem vagyok vékony típus, nagy mellem van, széles csípőm, vastagabb combjaim, innen nem is tudok fogyni.

Ennek az lett az eredménye, hogy 50kg-san a könyökem, kulcscsontom, medencecsontom "szépen" kiállt, viszont a combom nem lett vékony, a csípőm nem lett keskenyebb, a mellem se lett kicsi, de az arcom beesett.

Látszott, hogy nem vagyok normális vékony nő, hanem nagyobb súlyról fogytam le.

Most sem mondanám magam teltnek (38-as ruhaméret), de egészségügyileg jobban vagyok. (55kg alatt sajnos mindig kezdődtek a problémák)

2019. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!