Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, miért ír nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, miért ír nekem ilyeneket? Minek a "műbalhé"?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hgy a sráccal csak ritkán tudjuk össze hozni a kettesbe való találkozásokat és gyakran írok neki olyanokat, hogy nagyon hiányzik, mikor találkozunk már, meg rossz ha nem láthatom, meg hogy nagyon fontos nekem.

Ezekre Ő azt írja hogy hisztizek meg sajnáltatom magam

Meg hogy Ő is ugyanúgy szeretne velem lenni, csak nem egy városban lakunk, így nem olyan könnyű.

Már 4 éve ismerjük egymást.

Régebben nem mondott nekem ilyeneket hogy hisztizek, hanem azt mondta, hogy Ő is így érez és hogy azon vagyunk hogy megoldjuk.

Meg azt is mondja , hogy szeret, de nem fogja ezt nekem állandóan bizonygatni.

Most mire gondoljak?

Én nem hisztiből írom neki gyakran ezeket, hanem, mert szeretem és hiányzik nekem.

Ilyenkor megsértődik, hogy én folyton ezzel jövök, hogy szeretnék vele lenni. Azt mondja, hogy Ő is, de akkor miért haragszik meg azért, ha ilyeneket irok neki, hogy rossz nekem, mert nem lehetek vele.

Azt irja, hogy sajnáltatom magam, meg műbalhézok



2019. aug. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Valahol megértem, 4 éven át ezt hallgatni....érted...

Tudja mi a helyzet,miért kell eren kattognod? Meg írkálni?

Írd a pozitív dolgokat ,ezekhelyett.

Például: de jó lesz már látni téged, de jó lesz hétvégén találkozni, vagy de jó volt a múlt hétvége...

Próbáld ki!

2019. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Minden alkalommal bizonygatni nehéz és valahol problémás is.


Tippek:

-Vagy rosszabb passzban van.

-Vagy múlik a szeretete.

-Vagy leszálló ágban van épp a kapcsolat.

-Vagy képbe került más.

2019. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Birka türelmem van, de négy év után én is kiakadnék azon, ha a másik állandóan ez miatt nyávogna.
2019. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lett azóta már neki kapcsolata, de azt mondja, engem is ugyanúgy szeret, semmit nem változtak irántam az érzései
2019. aug. 15. 22:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 30 éven feluliek vagyunk.
2019. aug. 15. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor te szerető lettél? Mert hogy írtad, h lett új kapcsolata.

És zavar, hogy ritkán talalkoztok?

2019. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te bolond vagy, ne haragudj. :D Egyértelmű, hogy a nője érdekli, nem te.
2019. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már úgy érzem sokszor, hogy en alazkodom meg neki mindig , meg hogy akkor ir nekem ha eszébe jutok meg van hozzá kedve

Meg persze gondolom a parjaval van elfoglalva irkalnak egymasnak gondolom állandóan

Csopogos dolgokat ram meg nem jut ideje mar

Jol jövök majd ha a parja mondjuk nem er majd rá

2019. aug. 16. 14:45
 9/9 A kérdező kommentje:
ADDIG IS MI MÁST IS TEHETNÉK? Varok a soromra amig ujra lesz hozzám kedve meg ideje
2019. aug. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!