Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pasiról aki ilyeneket mond? Ismerkednétek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus is, és nagyon tetszik, de ezek számomra kissé kiábrándítóak, lehet hogy vannak olyan nők akik ezek után elé dobnák magukat, és bejön nekik, viszont számomra taszít, és érdekelne hogy csak látom e borúsan ezt az egészet!

KB 2 hete beszélünk, pontosan nem tudom lehet több is picit!

2 alkalommal találkoztunk, abszolút nem volt rámenős, viszont többször felhozta hogy aludjunk együtt.

Ez idő alatt ami ugyan nem sok de eléggé megismertem, mert sokat írunk vagy órákat telefonálunk.

Nos, vannak fura beszólásai, például hogy na lesz buli, tele jó kis egyetemista csajokkal.... (nem értem, velem ismerkedik, legalább maradna csendben, tartaná meg magának, hozzáteszem nem is ment el a buliba) ezzel szeretne féltékennyé tenni??

Másik, na amíg én nem szexelek vele előtte csak kell valami nővel összejönni, lehet ez is poén csak nem nekem... Mondjuk ha én leakarnék mással feküdni nem kötném annak az ember orrára akivel össze szeretnék jönni.

Na meg ami kicsit furán esik, hogy ma egyikőnk sem dolgozik, viszont ő elment maszek munkára reggel 4től 10 ig, azután fodrász, majd elment kocsmába sört inni aztán enni, nem probléma de kérdezte tegnap este hogy tali, mondtam nem, esetleg ma ha neki jó, hát neki persze nem volt jó.

Na most is maszekol még egyet aztán megy egy másik városba.

A meló előtt hívott fel hogy mizu blabla, mondta teszi, mondtam jó majd jelentkezzen, na és neki nem lesz ideje, de nem értem este 7 felé már bizonyára otthon lesz, hogy nem lesz ideje.

Másik, hogy most beszéltünk, aztán megszolal bunkó hangnemben hogy tedd már le mert hívnak, nekem ez is furán jött le, leteszem akkor is ha szebben mondja.... Mintha valami nagy akármi lett volna, mint aki nem tudná vissza hívni.

Na mindegy hát nagy vonalakban ennyi.

Ezeken kívül viszont kedves meg aranyos jó fej, tényleg törődik velem, meg időt szán rám, bár nem tudom szívből jön vagy csak unalom űzés.

Kérlek mondjátok el őszintén a véleményeteket akkor is ha szerintetek én fujjom fel. Nekem most kicsit zagyva ez az egész ismerkedés!


2019. máj. 23. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellenél neki, mert ha komolyan gonfolná, ilyeneket ( amikkel tulképp elijeszt) sose mondana.

Tapasztalat..

2019. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 lilla64 ***** válasza:
100%
Én hagynám a fenébe. Ha ilyen hamar le akar fektetni,nincsenek komoly szándékai.
2019. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%

Fordítsuk meg. Amíg nem komoly, amíg nem dugtatok, mit is vársz el? Rögtön lovag legyen?


Te mit tettél eddig a történetbe? Az elvárásaidat látjuk, a tetteidet nem.


Akkor panaszkodj, ha te is tettél valamit a közös sztoriba, az elvárásaidon túl.

2019. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtak alapjàn nem mintha annyira érdekelne. Ezen kívül lehet kedves veled, de pont az ilyen apró jelek,dolgok számitanak igazán illetve mutatja ki hogy mit is vagy mit nem akar tőled az illető.
2019. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%

Igen 3as,várja el nyugodtan, hogy lovag legyen, mert ezt hívjuk “ udvarlásnak”.

De aki nem akar komolyat, ilyen vállrándítós, nyögvenyelős mödon teszi, mint ez a srác .

2019. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom ez nagyon gáz viselkedés. Szerintem szabadulj meg tőle, ha érzed, hogy ez neked is kellemetlen.
2019. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Állati gaz amit csinál. En nem vagyok se féltekeny típus se sértődős de ha egy férfi összeakar jönni velem elvileg akkor ne magyarázza azt jigy addig kit dugna meg.

Nem, amíg nem vagyunk együtt nem tartozik rám, nem tartozik elszámolással de legalább ne kösse az orromra hogy ki milyen jó csaj.

Nálam ez így nem pálya. Bunkó

2019. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig fordítsd meg a helyzetet és gondold bele magad, sokat segít. Mondjuk te mondasz ilyeneket hogy más pasikkal csinálnád, vagy lekoptatod őt, vagy úgy teszel mintha jelentéktelen lenne, mondván más hív. Nem esik jól hogy ezt tennéd a másikkal, nem igaz? Ezek nekem egyértelmű jelek hogy kerülni kell az illetőt.


Illetve te is érzed hogy nem stimmel vele egy s más, oka van hogy feljöttek benned ezek a kérdések. Jól érzed hogy gáz a helyzet.

2019. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazi, prosztó, kocsmás fhaszkupak. Kell neked? Úgyis meg fog dugni. 😂😂😂
2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy vannak olyan nők akik ezek után elé dobnák magukat"


micsoda, ezt honnan veszed? szerintem a nők nagyrésze menekülne egy ilyen paraszttól...

2019. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!