Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond nekem ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Sokáig együtt dolgoztunk. Kezdett kialakulni bensőségesebb kapcsolat. Amiről ne tudom, hogy baráti vagy érzelmi lett volna- e. De az élet egy picit távol sodort egymástól. Azóta is írunk egymásnak.



Olyanokat ír nekem, hogy végtelenül rendes amber vagyok, nem is tudja hogyan köszönhetne meg mindazt , amit valaha érte tettem.


Meg olyanokat mond nekem, hogy ő nagyszerű emberismerő és ki mit ad, azt kapja vissza és ő ezért olyan velem, amilyen.


Meg hogy értéktelen emberek véleményére nem ad, csak olyanokéra aki megérdemli.


Én úgy érzem, ez nem barátság kezdett lenni. Lehet rosszul érzem?


2019. máj. 9. 21:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki :)
2019. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Megdugná a nunidat.
2019. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:

Ritka az a kapcsolat, ahol mind a ket fel "csak" baratkozni akar. Altalaban a legtobb kapcsolat tobbrol szol. Akkor szokott a dolog parkolopalyara allni, amikor az egyik fel nem akar tobbet. At kell gondolnod, hogy te mit szeretnel, es annak megfeleloen viselkedni. A srac lathatoan tobbet szeretne.


43F

2019. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából az tűnt fel régebben, amikor itt volt, hogy mindent megtett értem. Mindenben kérès nélkül segítségemre volt.


Mindig ha közösségben is voltunk, a közelemben volt. Egyre többet mesélt magáról, az életéről....

2019. máj. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!