Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak merjek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak merjek így gyereket vállalni? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

Azt mondta a párom hogy nem akar gyereket mondtam hogy oké nem fogom erőltetni de én szeretnék és hogy szakítsunk. Ő nem akarta könyörgött hogy nagyon szeret maradjak vele.. De mondtam hogy nem és elment. Ez 3 hete volt.

Ma felhívott és könyörgött nekem a telefonba hogy találkozzunk mert nagyon hiányzok neki és beszélni akar velem, találkoztunk délután azt mondta hogy imád nagyon szeret nem akar elveszíteni mindennap csak rám gondol velem akar lenni és ha annyira szeretném legyen gyerek. Most nem tudom mit csinaljak mert en is nagyon szeretem és hiányzik de mivan ha megszulom azt a gyereket és nem fog vele foglalkozni?


2019. aug. 15. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a félelmed. Így valóban nem szerencsés gyereket vállalni hogy az egyik fél nem akarja igazán. Egy gyerek eléggé próbára teszi a kapcsolatot ha ő eleve nem is akarja akkor kérdéses hogy fogja majd venni az akadályokat
2019. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Márpedig nem fog vele foglalkozni , megmondta nem akar gyereket.

Most azt mondja akar ,mert vissza akar kapni TÉGED, de nem a gyereket akarja szal nem az miatt akar téged... Remélem érted mit akarok ezzel.

Nem lenne jó ha egy év múlva azon nők táborát erőssítenéd akik itt panaszkodnak hogy az elcseszett pasijukat nem érdekli a gyerek!

Fogadd meg ezt a tanácsot légyszi!

2019. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez jó kérdés igen! Erőltetni nem szabad nyilván ha nem akarja, nem ő a neked szánt társ ebben! De ha ennyire rajong érted idővel a babáért is fog!Szerintem hallgass a szívedre ennél jobb tanács nem tudom van-e
2019. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

" De ha ennyire rajong érted idővel a babáért is fog!"


A mai nap legnagyobb butaságát olvashattuk...

2019. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Osztom a 4 est...
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell rögtön nekiugrani. Kicsit később térjetek vissza a témára. Addig ő is gondolkodik rajta, meg te is.
2019. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy önző, semmirekellő alak. Gondolom a tipikus faszi, akit a csajok dobnak. Azaz talán Te voltál neki életében egyetlen.

Akárhogyan döntesz, gondolj a gyerekre is...

2019. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Én kersnék olyan férfit, aki akar gyereket. A mostani, csak a fix puncit akarja.
2019. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Izé, szerintem inkább az a nő önző, akinek még egy majdani, elvi gyerek is többet jelent, mint a párja-párkapcsolata. De hát ízlések és pofonok...

Kérdező, várjatok a gyerek-témával 1/2-1 évet, azalatt letisztul, hogy ki mit akar valójában.

2019. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kérdező te ismered a párod.Ha úgy ismered, hogy tartja a szavát beszélgessetek még erről, hogy lásd mennyire gondolja komolyan.Illetve próbáld megtudni mi a legnagyobb ellenérve a gyerek ellen.

Én csak a mi ,,történetünket" tudom megosztani veled.Úgy kerültünk össze, hogy mindketten elváltak vagyunk, páromnak(férfi) már volt két gyereke az előző házasságából.Mikor látszott, hogy komoly a dolog közöttünk ő hozta fel a gyerek témát(mivel nekem az előző házasságból nem lett), hogy ő nem szeretne megfosztani az anyává válástól és bár neki már úgy is jó ha több gyereke nem lesz,de ha én úgy döntök szeretnék ő ebben is partner lesz.Őszintén szólva nem esett jól, hogy ő nem várná annyira mint én.De összehoztuk a babát és mostanra már 2 éves.Párom ma utazott el egy hosszabb útra és ott bőgött gyerekkel a kezébe, hogy most neki itt kell hagynia bennünket.Becsületesen végig mellettem állt a terhesség alatt, ő előbb fogta a kezébe a gyerekünket mint én.:) Ő hozta nekem az őrzőbe és soha nem láttam még annyira büszkének,elégedettnek mint akkor.Az első időktől kezdve kivette a részét a baba körüli teendőkből és soha nem hagyott cserbe és rengetegszer elmondja mennyire jó hogy van a lányunk, mekkora csoda.

Szóval kérdés a 4 év alatt mennyire ismerted meg a párod,milyennek.És tény, hogy kevesebb pozitív történet van mikor valaki ,,rákényszerül" a gyerek bevállalására.

2019. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!