Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wattaduck kérdése:

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, kb 2 éve beszélgetek vele, viszont csak mostanában lett úgymond komolyabb a dolog, egy fél éve. Rendszeresen beszéltünk, éreztem hogy kedvel, rengetegszer rámírt és utalásokat tett arra hogy szeret. Elhívtam egy randira, szuper volt, nem is gondoltam volna hogy ilyen jól kijövünk. Folyton nekem írta le a problémáit meg a bizalmas dolgait stb.Egy második randit is lebeszéltünk. Időközben viszont elkezdett eltűnni beszélgetés közben, aztán csak 1 nappal később válaszolt vagy órákkal később. Erre fel én is ugyanúgy elkezdtem ignorálni, mert nem fogok futni utána. Amikor én nem válaszoltam pár óra után már írt valamit hogy kapjon figyelmet. Szóval nem szeretni ha ingorálom. Viszont tegnap épp a tinderről beszéltünk és azt mondja hogy már vagy 5 hónapja talált ott valakit és tök jól elvannak mostanában. Erre csak annyit reagáltam hogy "cool", majd leléptem. Erre fel már megkérdezte hogy most mi a bajom? Hát. köpésem sincs. Az a kérdésem hogy mi a véleményetek erről a helyzetről. Arra gondoltam hogy vagy tovább ignorálom vagy megmondom neki hogy nem akarok beszélni többet. Ha valaki a segítségemre lenne azt megköszönném, nagyon megszerettem őt ezért nehezen tudom eldönteni hogy mit tegyek.

2019. febr. 25. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oszt igen.. :D De az ilyen tényleg miért megy el veled randizni ha 5 hónapja annyira jól elvan valaki mással a Tinderről? Lehet én vagyok a régimódi, de ennek tényleg mi értelme van?

Én a helyedben megmondanám neki, hogy hagyjuk egymást és ne beszéljünk. Talán használj kicsit csúnyább meg komolyabb hangnemet, hátha leesne neki, hogy nagyon nem oké amit csinál.

2019. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a szexet ott megkapja, de a lelki része hiányzik neki abból a kapcsolatból és ezt veled akarja megélni. Magyarán lelki szemetesládának jó leszel, de másra nem. Szerintem ignoráld, nem is kell semmit mondani neki.
2019. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarolj rá több időt, mint amit már eddig is megtettél. Keress mást, aki korrekt és független.
2019. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem meg inkább ott kezdződik a baj, hogy már régen lépni kellett volna valamit neked, mint férfi. Fél év alatt 1 randi volt? :D MIért?
2019. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tud komolyan venni téged, mint férfi esetleg valami haver, akivel elüti az időt. Egy férfi nem vár ennyit, bókol, hívja randizni, találkozni akar, flörtöl, csókot kezdeményez minél hamarabb nem fél évet tököl.
2019. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ha már így... Most mit csinálj? Harcolj basszus! Ne durcáskodj, mint egy ovódás! Bocsi, felhúztam magam rendesen. :D
2019. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nah kijavítok pár dolgot, csak ugye ezt nehéz megfogalmazni olyan szinten ahogy átélem, ezért írtam ennyire körülményesen a dolgot. Novemberben kezdtünk el beszélni, de már ugye régen az ismerősöm volt, de jó sokáig nem beszéltünk, aztán ő írt rám. Én eleinte még nem akartam semmit, viszont a későbbiekben egyre többször mélyebb témákba mentünk és kifejezetten éreztem hogy szeret, és ez bennem is kialakult. Ezért is érdekes hogy pont akkor talált valakit tinderen, mivel folyton rajtam lógott. Élőben ezelőtt sosem láttam. Aztán január végén hívtam el találkozni. Nem azt mondtam hogy gyere randizni, hanem azt mondtam hogy "találkozzunk már", szóval lehet hogy ezt nem randinak vette, fogalmam sincs. Elmentünk egy kávézóba, sétálgattunk egy csomót és kifejezetten jól éreztük magunkat. Viszont kicsit rövides volt a dolog ezért nem akartam megcsókolni. Na jó amúgy nem tudom mi a frászért komplikálom már ennyire túl. Mindennek meg volt a maga oka. Másrészről meg nincsenek együtt, még szűz, szóval nem a szex miatt van a másik sráccal, ha egyáltalán létezik. Annyit mondott hogy november óta dumálnak és tök jól elvannak. Egyébként köszi a gyors válaszokat.
2019. febr. 25. 23:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lenne a legjobb ha ignorálnám, ennek így értelmét nem látom. Azért nem szeretnék harcolni hogy friendzoneoljon.
2019. febr. 25. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Február vége - 5 hónap = szeptember vége.
2019. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ez nyilván a te dolgod, hogy ér e neked annyit, hogy harcolj érte. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nem. Viszont csak foglalkoztat, vagy legalábbis az egódat. Ha látsz is kicsit esélyt arra, hogy megbánhatod később, hogy nem harcoltál, akkor bizony érdemes tenni érte. Ha mindig mindenkor ilyen könnyen annyiban hagyod, akkor leszenk problémáid még bőven. :)
2019. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!