Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró nálatok az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró nálatok az, hogy radikális baloldali vagyok és ezt merem vállalni?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan zavarnak az igazságtalanságok, minthogy van szegénység és irtó gazdag burzsoázia. Az is, hogy a lakhatás és a jólét nem alapvető jog. Szerintem az ember ne a jobb létért és a piac érdeke miatt, hanem a tudás vágyért tanuljon és nem lesz neki szenvedés a tanulás. Rasszizmust teljesen elutasítom a cigányok szidása, lenézése semmit nem old meg, sőt jobban kéne őket támogatni abban, hogy kilegyenek emelve a mélyszegénységből.


Szabadelvű vagyok a tekintély elvűséget megvetem, emiatt antibolsevista is vagyok. Ők teljesen lejáratták a baloldal szellemiségét és Marxot is.


A nemi szerepeket feleslegesnek tartom, kiállok a nemi egyenlősség mellett, ha lesz gyerekem akkor szeretném, ha egyikünk se dolgozna és támogatom az alapjövedelem bevezetését. Ez utóbbi azért is lenne jó, mert megszünne ez a "3 évig a férfi tartsa el a családot" féle mítosz (ami alapból egy hülyeség) és nem kéne kényszer munkákat elvállalni. Kár, hogy sokan nem értik meg az alapjövedelem értelmét és értetlenkednek.

Számomra teljesen természetes az, hogy nem azért születünk, hogy kényszerítsenek ott fönt olyan dolgokra ami szenvedést okoz.

Nem hiszek abba, hogy az ember alapjáraton rossz, önző és verengő szerintem csak a rendszer a rossz. Az ember inkább jó, szereteteljes és odaadó.


Mióta elkezdett foglalkoztatni a közélet és a politika azóta órákig tudok erről beszélgetni és mellé szeretek filozofálni, elmerengeni bizonyos kérdéseken. Mivel balos vagyok ezért nem érdekel, hogy mi a végzettsége, mit dolgozik a másik, ezek nem nemesítik az embert nem lesz több attól senki, mert diplomája van és magas pozicióban dolgozik számomra minden ember egyenlő. Ez nem azt jelenti, hogy minden ember egyforma, mert minden ember más, de ettől még egyenlőnek tekintek mindenkit. A munkahelyemen is a főnököt is ugyanolyan rangúnak tekintem, mint magamat, nem tudok magasabb rangúként tekinteni rá. Számomra nincsenek rangok.


Fura, hogy ilyen világnézetem van és zavaró lenne? Persze nem csak erről beszélgetnék, de én már ismerkedés elején szeretem elmélyíteni a beszélgetést.


2018. dec. 29. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
81%

engem zavarna, mert imperialista, enyhen jobbos csaladbol szarmazom.


nyilvan nincs "zighajl"(direkt irtam igy, nehogy baj legyen) es nem igazan ertek egyet a radikalis dolgokkal, DE, ha tetszik, ha nem az elso par ev nevelese ohatatlanul beepul az ember szemelyisegebe valamilyen mertekben.


Te pedig, nem csak baloldali, de radikalis is vagy.

Szoval, sajnos nem.

2018. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
83%

lol

Ha mindenki így gondolkodna, akkor nem lenne, ki megtermelje a zabálnivalót a pofádba. Nem lennének utak, nem lenne tömegközlekedés, nem lennének autók, nem lenne semmi.

Inkább ébredj fel, te barom.

2018. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
84%
Majd benő a fejed lágya.
2018. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
11%
Ha a húszas éveimben találkoztam volna ilyen gondolkodású pasival, valószínűleg lenyűgözőnek találtam volna a gondolkodását. Úgyhogy nálam ez kifejezetten pozitív lenne, de én már öreg vagyok...
2018. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
43%

A tanulás szóig + az alap jövedelem kérdésében még én is egyet értek veled, pedig inkább jobbra sorolom magam. Szerintem míg nem csinálsz parlamenti ülést a kapcsolatodból, addig semmi gondod nem lesz ilyen téren.

32/f

2018. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
93%
Zavaró, igen, szerintem egyértelműen hátrány. Nem azért mert mered vállalni a nézeteidet, hanem az hogy ennyire nekifeszülsz a témára. Engem nem érdekel hogy ki milyen álláspontot képvisel, szeretem ha másmilyen, elfogadó vagyok, de hogy te ezzel nem így vagy az csak sejthető.
2018. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 Women are property ***** válasza:
65%
Mindenki egészen addig radikális baloldali, amíg el nem kezd keresni és be nem kell adni az első adóbevallását. Amikor rájössz, hogy a nettó béred alig több, mint a fele annak, amit egy hónapban kifizet utánad a munkáltató, akkor majd megváltozik mindez. Aztán amint feltűnik, hogy majdnem minden vásárlásnál 27% csak úgy állambácsihoz vándorol, benzin, cigaretta, ital esetén még több, meg van adóztatva a bankolástól kezdve az égvilágon minden, és ez tudatosul benned, akkor rögtön megrögzött kapitalista leszel.
2018. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha valakinek más az álláspontja addig amíg nem kezd személyeskedni, gyűlölködni és lenézni engem és másokat. Ha valaki másképp gondolkozik és vitaképes azzal nincs bajom.

Nem rég ismerkedtem valakivel aki elég sekélyes volt, nem tudott vitázni és annyival lezárta cinikusan, hogy én álmodozó vagyok. Nem sokáig tartott az ismerkedés.

2018. dec. 29. 22:09
 9/72 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert számomra itt elég sok "butaság" elhangzik, ne vedd sértésnek kérlek.
2018. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
79%

Mivel közgazdász vagyok és elég jól átlátom a gazdaság legtöbb aspektusát számomra kizárt. Illetve lelkiismeretesen dolgozó, életével haladó embernek egyszerűen csak nevetségesek ezek a nézetek. Nekem ez annyit mond el egy emberről, hogy magát sokkal többnek tekinti, mint másokat, viszont másokat kevesebbnek néz, mint amik. Ezek az alapjövedelmes szövegek nekem annyit mondanak el, hogy büdös neki a munka. Aki semmit nem tesz azért, hogy az ő élete jobb legyen azt nem kell pátyolgatni. Egyszerűen nem tudok egyenlőként tekinteni két emberre, akik közül az egyik törekszik a fejlődésre, dolgozik, építi az életét, a másik meg jól elvan a putriban a pár tízezer forint segélyből és még pampog is, hogy neki több járna. Annak jár bármi is aki megdolgozik érte. Igen is vannak jobb, és rosszabb emberek.

Szóval szerintem ezek a nézetek normális, dolgozó embereknek egyszerűen csak szánalmasak és az unintelligencia tökéletes megnyilvánulása. Nem azért dolgoztam lelkiismeretesen és alapítottam meg a vállalkozásomat meg jutottam el idáig, hogy valaki egy kalap alá vegyen a munkát soha nem látott putris cigányokkal.

2018. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!