Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelenségnek számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenségnek számít, ha a nő nem borotválja le a szőrt?

Figyelt kérdés
...az ujjperceiről? Mit gondoltok?

2019. aug. 17. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen. De ne borotválja, hanem csipesszel szedje ki, vagy gyanta.
2019. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
attol fugg milyen szor. ha kis piheszor lathatatlan akkor nem. ha sotet fekete zavaro, akkor csipesz v gyanta
2019. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenki döntse el maga, hogy hol akarja magát szőrteleníteni. Van olyan férfi ismerősöm, aki szerint egy nőnek mindenhol csupasznak kell lennie és fujj ha a karján szőr van. A párom meg rám hagyja, hol hagyok szőrt, múltkor megvágtam a lábam és azt mondta, hogy miért is borotválom ha ilyen sebekkel jár, nyugodtan hagyjam a csudába. :D ehhez hozzá tartozik, én sem szólok bele az ő kinézetébe, maximum elmondom a véleményem, ha kérdez.
2019. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Minimum lézeres ujjpercszőrtelenítés hetente, vagy mehet a híd alá az igénytelen borz teste.
2019. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Végre valami újszerű kérdés, hehe.
2019. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diazepam ***** válasza:
93%

Majd ha egy pasi gyantázza hetente a seggét meg a zacskóját hogy egy szál szőr se legyen rajta soha, akkor elgondolkodok az ujjperceimen.


Komolyan, mi jöhet még? Ígyis mindenhonnan az folyik, hogy öld meg magad ha nem vagy tökéletes nő. A pasiknak meg elég ha az anyjuk vesz egy flakon oldspice-t.

2019. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha fekete, erős szőr lenne az ujjperceimen, akkor epilálóval leszedném, mert engem zavarna, de ha valakit nem zavar a azőr a saját ujjain és amúgy ápolt és rendezett, akkor nem tartom igénytelennek.
2019. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kifejezetten rondán néz ki,ha valaki leszedi onnan a kis pihéit (lányként mondom). Olyan irreálisan fényes lesz tőle, olyan természetellenes kinézete lesz, hogy csak na! Mondjuk egyébként elviselem, ha valaki leszedi, de szerintem egyáltalán nem néz ki jól. Ha valaki még onnan is leszedi; hát, maradjunk annyiban, hogy más az ízlésem:) Mint azoknak az embereknek, akik leszedik. :) Énszerintem csak nagyon ritka esetekben tud jól kinézni, ha valaki leszedi onnan. Ne legyen már zavaróan fényes! :) A körmön a körömlakk az pl másik kategória; az okés, de az is csak ha lehetőleg nem valami kék v zöld csillogós. :) De ha valaki ilyet fest mégis magának, akkor ő baja. :) Viszont, mégegy apróság, szóval, ha valakinek meg például nagyon brutál fekete szőrök nőnek a kezén, akár férfi, akár nő, leszedheti. Mondjuk a férfi inkább hagyja meg, de ha már rendellenesen nagy szőr, akkor lehet, hogy jobban jár ha leszedi. De szóval ha nagyon zavaróan feltűnő, és ott éktelenkedik, és nem mondjuk valami halványszürke pihékről van szó; amit alapból ha nem nagyon nézik a kezedet, úgy se vesznek észre; max bizonyos szögből, ha úgy esik rá a napfény, és nagyon nézik; de egyébként meg amúgy ha ilyen kicsi pihék vannak rajta, az szerintem kifejezetten szép. Én nagyon szeretem a pihéimet, szerintem jól néznek ki, és semmi esetre se válnék meg tőlük. Úgy már nem nézne ki ilyen jól a kezem. Így meg csodaszép mind a kettő! :) De mondom, akinek rendellenesen túl van burjánzva, és ilyen hosszú, vastag , fekete szálai vannak, ha lány/nő, akkor mindenképpen jól jár , ha leszedi vele; de amíg csak ilyen kis cuki mini pihék vannak , inkább szerintem mindenképpen hagyja rajta! Különbenis , énszerintem kicsit ilyen taszító, tehát hogyha egy teljesen sima kéz pirosodik ki pl télen, mint egy olyan kis pihés. Egy szőrtelenített kéz télen ha mondjuk bepirosodik az sokkal rosszabb, kellemetlenebb kinézetű számomra, mintha legalább lennének rajta valami kis pihék, legalább ott fedve lenne; meg kicsit "mattítja" úgy ott optikailag a bőrt. A túl fényes, túl csillogó bőr szerintem nem szép. Szóval szerintem kifejezetten jó, hogy oda vannak nőve azok a picike szőröcskék.
2019. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem szőrösek az ujjperceim és a kézfejem is, egy ideje borotválom,lábon dettó. L.
2019. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!