Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi számít igénytelenségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít igénytelenségnek?

Figyelt kérdés
Koszos,elhanyagolt köröm,lenőtt haj stb. Minden válasz érdekel,férfi nő.
2018. márc. 1. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét nemben: a túlzott "jó lesz az még" hozzáállás, amikor nem fürdik, mos hajat, borotválkozik amikor már kéne, csak mert már úgyis látták az emberek normális külsővel és emiatt biztos nem fogják igénytelennek gondolni. Persze néha mindenki eljátsza ezt, de rendszeresen azért szerintem túlzás.


Szintén annak tartom, amikor valaki széthagyja maga után a szemetet amerre megy a lakásban, mert épp nincs a közelben szemetes, vagy majd kidobja a többivel együtt (majd hetek múlva). Házon belül azért nincsenek olyan nagy távolságok, hogy ne lehessen elvinni a felesleges cuccokat. (Nem egy konkrét emberről beszélek, több hasonlóval találkoztam már.)

2018. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a lenőtt haj, igénytelenség, a koszos köröm inkább ápoltság kérdése.


Szerintem az elõnytelen öltözködés igénytelenség, a semmilyen rosszul álló frizura, a koszosan hagyott cipő szintén.


Igénytelenség talán összefoglalva az lehet, ha az ember csinál valamit, csak félvállról veszi, nem fordít rá kellő figyelmet. Pl a szemétkidobás lustaság vagy trehányság, igénytelenség akkor lenne, ha odahajítja a kukába, de mellé esik, és nem veszi fel. Vagy letörli a dzsuvát a sütőről, de a felét otthagyja, mert arra már nincs igénye, csak úgy tessék lássék módon csinálja, hogy elmondhassa, hogy csinált valamit.


Mint mikor az ember utál ruhát venni, de már muszáj, felkapja a kettő legközelebbit, és meg sem nézi, hogy jól áll e neki, de ő elmondhatja, hogy vett 2 új ruhát, mi a baj ezzel.

2018. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Nő:

- Elhízik és lesz.rja

- Levágatja a haját mert nincs kedve vele foglalkozni

- Nem nőiesen öltözködik

- ,,Jó lesz ez így is" hozzáállás

- Jó neki ahogy van,nem akar többet

- Szemét kaját eszik: zsömle,parizer,Meki

- Nem akar sportolni

- Böfög

- Lenőtt köröm

- Lenőtt ápolatlan haj


Férfi:

- Trehány

- Nem rak maga után rendet

- Elhízik

- sörözik állandóan

- Büdös ruha

- Felveszi a koszos ruhát

- Széthagyja a koszos gatyáit

- Nem zárja be a WC ajtót WC-zéskor és nem fújja tele légfrissitővel

- Fingik a nő előtt

- Böfög mint egy disznó

- Nem választékosan fogalmazz

- Jó neki a langyos f.s, gyári meló megfelel neki

- Ápolatlan borosta vagy szakál

- Nem sportol


30F

2018. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Hosszú köröm, koszos köröm, szétroncsolódott festett haj, tetovált szemöldök, műköröm, szoli, ribąncrendszám, meg hasonszőrű "love", "hope" stb. mélyenszántó tetkók, hosszú napokig/hetekig nem zuhanyzás, reggeli fogmosás kihagyása, így rothadó szájszaggal sakkban tartani az utasokat a közlekedési eszközökön, büdös parfümöket magukra öntő csajok/srácok (mindig van ilyen a villamoson, aki mellett próbál nem levegőt venni az ember), kezeletlen lábgomba/körömgomba.
2018. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nálam a legnagyobb igénytelenségnek a nem rendszeres fürdés és a rohadó fogsor számít, az ebből következő bűzös lehelettel és testszaggal.Képtelen vagyok egy ilyen emberrel 30 méteren belül meglenni.A fogmosás semmit nem ér egy ilyen fogsornál, kb.10 perc múlva ugyanolyan bűzös lesz a szája.

Sorolhatnám még a koszos ruhákat is,cipőket is.

Igénytelenségnek tartom az izzadásgátlók használatának a hiányát is.Nem kevés exem nem használta, és hiába fürdött, bizony amikor hozzábújtam a hónaljszag megcsapott, főleg a 40 fokos melegben.

2018. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Férfiként inkább a "női dolgokat" sorolnám: ápolatlan ( zsíros)haj, esetleg köröm, fogak, minden mindegy öltözködés (+ősrégi bugyik), meghízom- leszarom, lábszag- szájszag, izzadság szag, igénytelen ételek, intelligenciahiány
2018. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a lenőtt hajat nem értem, nekem hajfestés utáni napon látszik a fél miliméteres tő. 😕 Nem tudom kétnaponta festeni, nem marad hajam.
2018. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Tisztálkodás, fogmosás hiánya, ha túl sokáig mászkál zsíros hajjal (szerintem egy nap belefér, ha nem tiptop, de annál ne több), igénytelen szőrzet, nagyon csúnya, kinyúlt, vacak ruhák. Ha ezeket nem valami két kezi kerti munkához használja, akkor szerintem nem túl igényes. De pl kerti munkához én leharcolt ruhákat használok, és nem tartom igénytelennek, párom is dolgozik sokat kint, addig a kerti rusnya ruháit hordja, de bent normális ruhákban vagyunk.


Szerintem igénytelen dolog a hosszú töredezett köröm, főleg ha koszos. Engem az is zavar, ha valakinek a környezetére sincs igénye, és koszban él.


26N

2018. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A környezetre való igénytelenség is ugyanolyan illuzióromboló. Hiába adsz magadra, ha kosz és kupi van a lakásodban, eldobod utcán a szemetet. Igénytelenség a csak kommersz tartalmak fogyasztása, az összes szabadidő szórakozóhelyeken piálással való eltöltése is, aki nem akar fejlődni, nincsenek céljai. Ezek szellemi igénytelenségek, de nekem jobban számít, mint egy márkás ruha.

Nem csak a külseje miatt lehet valaki igénytelen.

2018. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Roasz helyre irtad ki a kerdest . Ahany fele ember annyi elvaras. Az alap apoltsagon szerintem nincs mit megbeszelni azok nem is sorolhatok ide. Ha valakinek nem egyfolytaban tokeletes a frizkoja mondjuk az nem igenytelenseg mivel ettol meg lehet apolt, szep mint maga a haj allaga es illatos . Minden embernek kell lennie sajat normainak , ha te erre szintre nem jutottal el hogy ezt tud es masok igenyesegi normaibol akarsz magadnak egyet ossze takolni akkor rossz uton jarsz .
2018. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!