Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti szoktatok játszmázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti szoktatok játszmázni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Pl eltűntök, törlitek az ismerőseitek közül, hogy teszteljétek, hogy megy-e utánatok a nő..
2019. aug. 17. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
HA valakit törlök az ismerőseim közül,akkor azt a hátam közepére se kívánom.
2019. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt óvoda nagycsoportjában nagyban űztem. Mára valahogy kikopott.
2019. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Elvileg kéne, mert éltek-haltok érte, de nem szoktam. Nagyon nem közegem az ilyesmi, mert türelmetlen vagyok ilyen téren.

33/f

2019. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
99% játszmázik. Tagadják, de érdekesmód akkor ha nem ezt csinálnák, flottul menne minden.
2019. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2019. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diazepam ***** válasza:
95%
Azért azt ne tagadjuk hogy mi nők elég erősen túlgondolunk dolgokat. Szerintem a pasik ennél "egyszerűbbek". Volt egy műsor amiben ezt kutatták. Beküldték a fiúkat egy labirintusba, felnéztek a napra, szimpla észak-dél-kelet-nyugat észjárással kijutottak. Aztán beküldték a csajokat, akik inkább jól megfigyelték a környezetet, megjegyezték a bokrokat, kerestek jellegzetes dolgokat, és ezek segítségével oldották meg.
2019. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de ők annál inkább. Szerintem egy alig várja, hogy megtaláljon, és egy képzeletbeli kick-box meccset letudjon velem...
2019. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Diazepam tudjuk, már a sokadik kommented árulkodik a nők ultraszuperképességeiről...

Végül is, hol a francban vagyunk mi csúszómászó férfiak tőletek?


Amúgy igen, most is azt teszem, nem árt kissé leépíteni az önbizalmát a hölgyikének, egykettővel el van szállva a csodaparipa jó messzire...

2019. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 összekeverted a nőkre igaz arányokkal? Keresem az 1%-ot!
2019. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!